خرید و قیمت تخت بیمارستانی سه شکن برقی 09196846901

تخت های بیمارستانی سه شکن دارای سیستم سه شکن برقی است. این نوع تخت بیمارستانی قابلیت تغیر وضعیت برخی اجزا را به وسیله برق فراهم میکند. سیستم سه شکن برقی باعث می شود بخش های مختلف تخت تغیر پیدا کنند.  در ادامه با مشخصات خرید و قیمت این دستگاه آشنا می شوید.

 

تخت سه شکن برقی چیست؟

این تخت در دستگاه پزشکی به منظور راحتی و نگهداری مناسب برای بیماران استفاده می شود. این نوع تخت برقی قابلیت تنظیم بخش های مختلف تخت را به وسیله سیستم برقی و یک کنترل دارد. تخت سه شکن برقی اغلب در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی و غیره استفاده می شود.

این تخت ها با توجه به وضعیت بیماراران تنظیم می شود و توانایی تغیر زاویه شیب سر و پاهارا دارند.

قیمت تخت بیمارستانی

کاربرذ های تخت سه شکن برقی چیست؟

 • جلوگیری از آسیب: تنظیم ارتفاع تخت سه شکن برقی به بیماران باعث راحتی بیشتر و به پرستاران و پزشکان کمک میکند تا مراقبت بهتر را داشته باشند.
 • راحتی بیمار: با توجه به ویژگی تنظیم ارتفاع،بیماران می توانند به آسانی در جایگاه راحت تری باشند. مثلا ارتفاع مناسب می تواند به بیمار کمک کند تا به راحتی از تخت خارج یا وارد بشنود. یا در هنگام غذا خوردن در وضعیت مطلوب قرار گیرند.
 • مناسب سازی برای پزشکان و پرستاران: این ویژگی به پرستاران و پزشکان کمک میکند تا ارتفاع تخت را برای جریان کار مناسب کنند. آنها میتوانند تخت را در ارتفاعی قرار دهند که به راحتی به مناطق بدن بیمار دسترسی داشته باشند.

قیمت تخت بیمارستانی

ویژگی های تخت بیمارستانی سه شکن برقی چیست؟

 1. مجهز به ریموت کنترل
 2. قابلیت اتصالات جانبی
 3. با تنظیم ارتفاع مدل ۱۵۰ ساخت کشور ایران است.
 4. دارای چرخ های ترمز دار
 5. قابلیت تنظیم ارتفاع از ۵۰ تا ۸۰ سانتی متر
 6. جنس بدنه تخت آهنی است
 7. مناسب کاربری خانگی و بیمارستانی
 8. قابلیت ایجاد حالت CPR
 9. موتور تخت موتور۶۰۰۰ نیوتن
 10. دارای چرخ های ترمز دار

قیمت تخت بیمارستانی

انواع تخت سه شکن چیست؟

تخت سه شکن سه تکه: این نوع تخت هابرای افراد با قد و وزن نرمال طراحی شده اند و افراد می توانند یکی از انواع مکانیکی و یا برقی این تخت ها را تهیه نمایند. تنوع تخت ۳ شکن سه تکه در بازار بسیار زیادپاست و ساختار آ» به گونه ای است که وضعیت مطلوبی برای بیمار ایجاد می گردد.

تخت سه شکن چهار تکه: افرادی که وزن بالا و قد بلندی دارند امکان دارد در تخت های عادی احساس نارضایتی داشته باشند. برای این افراد تخت های ۳ شکن ۴ تکه در نظر گرفته شده است. نحوه طراحی این نوع از تخت ها به نحوی است که افراد با وزن بالای ۱۳۰کیلوگرم و قد بالای ۱۸۵ سانتی متر به راحتی در ان جای گرفته و استراحت کنند.

قیمت تخت بیمارستانی

مشخصات تخت بیمارستانی سه شکن برقی چیست؟

باتری پشتیبان: بعضی از تخت های سه شکن برقی باتری داخلی دارند هنگام قطع شدن برق به صورت خودکار فعال می شوند.

کنترل برقی: بااستفاده از دکمه های کنترل مربوطه می توان تغیرات مختلف را در تخت بیمارستانی اعمال کرد.

قابل حمل: بعضی از مدل های تخت بیمارستانی سه شکن برقی دارای چرخ های قفل شونده هستند که به پرستاران امکان حرکت و ثابت کردن تخت بر روی سطح صاف را می دهد. این قابلیت میتواند در انتقال بیماران و نقل و انتقال در بخش بهبودی مفید باشد.

تنظیمات چندگانه: این تخت قادر به تغیر وضعیت سر، پا ها و صفحه تخت است. این ویژگی به پرستاران اجازه می دهد تا تنظیمات مختلف را برای راحتی و نیاز های بیماران تنظیم کنند.

قیمت تخت بیمارستانی

قیمت تخت بیمارستانی سه شکن برقی:

این تخت با توجه به کاربرد های بالایی که دارد قیمت کاملا مقرون به صرفه ای نیز دارد.

برای اطلاع از قیمت به روز این محصول با ما همراه باشید.

قیمت تخت بیمارستانی

خرید تخت بیمارستانی سه شکن برقی:

باید دقت داشت برای خرید این محصول به نمایندگی های معتبر با کیفیت و دارای ضمانت مراجعه کرد.

یکی از این نمایندگی های معتبر شرکت آروینیا می باشد . این شرکت با بیش از چندسال سابقه کاری در این زمینه توانسته رضایت بالایی از مشتریان خود کسب کند.

برای خرید این محصول با کارشناسان ما همراه باشبید.

قیمت تخت بیمارستانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما