خرید و قیمت تخت لیزر پوست laser bed + قیمت ۱۴۰۳

تخت لیزر یکی از پر مصرف ترین کالا های زیر مجموجه تجهیزات پزشکی می باشد.این محصول پرکاربرد در بسیاری از مراکز فروش لوازم پزشکی ست مورد استفاده قرار میگیرد.درادامه با نحوه خرید و اطلاع از قیمت به روز ۱۴۰۳ این دستگاه آشنا می شوید.

تخت لیزر پوست چیست؟

تخت های لیزر پوست یکی از انواع تخت ها و کالا های پزشکی بهداشتی است که در مراکز لیزر مو های زائد مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع تخت با نام های مانندتخت لیزر  زیبایی و لیزر مو شناخته می شود. وجود تخت لیزر اهمیت بسیار زیادی دارد. به دلیل اینکه بستر مراجعه کننده است. این تخت ها باید بتوانند دارای امکانات و راحتی مقبول باشند و این امر باعث می شود که اپراتور خدمات بهتری را ارائه دهد. کاربرد انواع مختلف که نام بردیم یکسان است.

قیمت تخت لیزر

ویژگی تخت های لیزر چیست؟

قبل از خرید تخت های لیزر پوست دقت داشته باشید که ویژگی های زیر را به همراه خود داشته باشد.

  • امکان استفاده از وسیله در عمل ها و انجام امور مراقبتی پوست مانند لیزر و…
  • تشک نرم و راحت
  • قیمت مناسب و مطابق با کیفیت آن
  • امکان تنظیم کردن برای راحتی از بین بردن مو های زائد
  • استفاده از مواد اولیه ی مرغوب در روند تولید تخت
  • راحت بودن بیمار بر روی تخت در استفاده های طولانی مدت

قیمت تخت لیزر

معرفی تخت لیزر مو های زائد

هنگام انتخاب تخت لیزر پوست مناسب مواردی مانند ابعاد،وزن قابل تحمل توسط تخت، نوع روکش های تخت‌،جنس بدنه تخت،‌ تعداد شکن ها و اجزای تخت، نوع ابر به کار رفته در تخت، نوع کاربرد تخت، نوع تغییر حالت تخت و ضمانت نامه ها و گارانتی های تخت در انتخاب مهم و موثر هستند. برای مثال انتخاب تختی که نوع تغییر  آن برقی باشد بسیار کاربردی می باشد. به دلیل اینکه راحتی بیشتری برای تغییر وضعیت نسبت به حالت مکانیکی یا دستی ایجاد می کند.انتخاب تخت هایی که دارای طول کم تر از ۸۰/۱ متر باشند برای استفاده به عنوان تخت لیزر مناسب نیست ، به دلیل اینکه مراجعین باید بتوانند با هر قدی به راحتی و به طور استاندارد روی تخت به حالت خوابیده قرار بگیرند.

یکی از نکته های مهم که در انتخاب تخت به ویژه تخت لیزر مو وجود دارد تعداد شکن ها در تخت های بیمارستانی باید بر اساس تجویز پزشک نیز باشد. برای تخت های لیزر پوست انتخاب تخت های حداکثر با ۲ شکن مناسب هستند. ابعاد تخت های لیزر باید استاندارد و مناسب باشد. انتخاب یک تخت بسیار بزرگ ایجاد اختلال در عملکرد اپراتور میکند.

قیمت تخت لیزر

انواع تخت های لیزر پوست

تخت لیزر ساده

در این تخت ها امکان ایجاد تغییرات و سفارشی سازی هایی مانند افزایش عرض تخت،اعمال فوم های قطورتر در قسمت تشک و سایر موارد در این تخت ها امکان پذیر می باشد.همچنین امکان ایجاد حفره در قسمت سر تخت برای انجام ماساژ فراهم می باشد. چرم استفاده شده در این تخت از بهترین چرم های موجود در بازار می باشد. انتخاب رنگ چرم محصول به سلیقه شما می باشد .

تخت لیزر سر متحرک ساده

یکی از پرکاربرد ترین تخت های مکانیکی برای انجام امور لیزر و اپیلاسیون تخت های سر متحرک می باشند. تخت های سر متحرک ساده در تمام ویژگی ها با تخت های ساده مشترک هستند. نکته متمایز کننده تخت های سر متحرک ساده لیزر و اپلاسیون با تخت های ساده امکان اعمال شیب به قسمت زیر سر در این تخت ها می باشد. در این تخت ها مانند تخت های ساده ساده امکان اضافه کردن کشو و رول گیر ملحفه وجود دارد.

قیمت تخت لیزر

قیمت تخت های لیزر پوست

تخت هایلیزر پوست با توجه به قابلیت ها و کاربرد های کار امدی که دارند قیمت کاملا مقرون به صرفه ای نیز دارند.

برای اطلاع از قیمت به روز این محصول با ما همراه باشید.

قیمت تخت لیزر

خرید تخت های لیزر پوست

فروشگاه و نمایندگی های زیادی برای خرید تخت لیزر وجود دارد که می توان این نوع تخت هارا تهیه کرد. اما نکته مهم این است که باید دقت داشت این محصول را از یک نمایندگی معتبر با کبفبت و دارای ضمانت خریداری کنید تا هنگام استفاده از محصول دچار مشکل نشوید. یکی از این نمایندگی های معتبر شرکت آروینیا می باشد. این شرکت با بیش از چندسال سابقه کاری در این زمینه توانسته رضایت بالایی از مشتریان خود کسب کند.

شما میتوانید برای خرید و اطلاع بیشتر از تخت های بیمارستانی صندلی شو با کارشناسان ما همراه باشید.

قیمت تخت لیزر

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما