قیمت فروش تخت بیمارستانی + عمده برای صادرات

تخت بیمارستانی ، تختخوابی است که مخصوص بیماران بستری در بیمارستان یا سایر افرادی که به نوعی مراقبت های بهداشتی نیاز دارند،طراحی شده است. این تخت ها  برای راحتی و رفاه حال بیمار است در ادامه با قیمت فروش تخت بیمارستانی و عمده انها برای صادرات اشنا می شوید.

تخت های بیمارستانی چیست؟

تخت های بیمارستانی با توجه به نوع بیماری زمان مورد نیاز برای بستری شدن سطح خدماتی که توسط بیمارستان ها ارائه می شوند بر اساس طبقه بندی های کلی مثل تخت بیمارستانی برقی یا تخت الکتریکی، نیمه برقی و مکانیکی یا تخت بیمارستانی لگن دار وجود دارد. نوع مصرفه تخت ها و یا وزن بیمار در انواع مختلف تولید می شود.

قیمت تخت بیمارستانی

انواع مختلف تخت های بیمارستانی

تخت ژنیکولوژي(معاینه زنان)

این تخت در مطب متخصصان زنان و همچنین ماما ها دیده می شود. از آن جایی که معاینه دستگاه تناسلی زنان یکی از وظایف متخصصین زنان و ماما ها می باشد، طراحی خاص این صندلی باعث تهسیل معاینه می شود و پزشک تسلط کافی بر بیمار خواهد داشت. صندلی معاینه زنان یا تخت ژنیکولوژی بر اساس ارگونومی زنان جهت معاینه دکتر زنان و همچنین زایمان زنان تعبیه شده است.

تخت ماساژ و تخت معاینه

تخت ماساژ و تخت معاینه نوعی از تخت است که برای ماساژ دادن راحت اشخاص در باشگاه های مرزشی و مراکز اسپا تعبیه شده است. اکثر این تخت ها بر اساس راحتی مشتری و ارگونومی بدن آنها تولید می شود. از ویژگی های این تخت این است که به راحتی تمیز میشود و رویه در رنگهای مختلف دارد. بالشتک اضافی تخت میتواند به عنوان لوازم جانبی هم استفاده شود.

تخت CPR

در بخش مراقبت های ویژه از این تخت استفاده میشود. طراحی این تخت به گونه ای است که استحکام بالایی دارد و با متریالی نارسانا ساخته می شود تا از برق گرفتگی هم جلوگیری کند.

تخت اطفال

این تخت که از ابعاد کوچکتری برخوردار می باشد دارای نرده هایی با فاصله کمتر می باشد، همچنین تخت اطفال با داشتن چرخ جابجایی را آسان می کند.

قیمت تخت بیمارستانی

ویژگی های تخت های بیمارستانی با کیفیت

تخت هایی که:

 1. بهتر است جهت سهولت در حمل و نقل دارای چرخ باشد، تخت با چرخ های ترمز دار گزینه مناسبی است.
 2. تختی راحت و منعطف است.
 3. با کیفیت باید از ستون فقرات،گردن و سر بیمار به خوبی محافظت کند.
 4. با کیفیت،دارای نرده های کناری می باشد.
 5. تخت بیمارستانی اصولی باید قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد
 6. تخت با کیفیت باید ابعاد استاندارد داشته باشد.
 7. قیمت تخت بیمارستانی

انواع تخت های بیمارستانی بر اساس شکن

تخت تک شکن

این تخت برای بیمارانی که توانایی انجام فعالیت های محدودی مانند نشستن برخاستن،غذا خوردن،رفتن به سرویس بهداشتی را دارند مناسب است،تخت تک شکن برای تنظیم زاویه بالا تنه فرد بیمار دارای یک اهرم است.

تخت دو شکن

این تخت مناسب بیمارانی است که به دلایل متفاوت امکان حرکت در پاهایشان وجود ندارد و حتما باید زانو به پایین پایشان ثابت باشد،این مدل تخت برای تنظیم بالا تنه و پایین تنه فرد بیمار دارای دو اهرم است.

 سه شکن

این تخت مناسب افرادی است که باید تمام بدنشان کاملا ثابت باشد و نباید حرکت داشته باشند، این تخت برای افرادی که کهولت سن دارند،عمل های سنگین جراحی انجام داده اند یا سکته کرده اند مناسب است که برای تغیر زاویه بالاتنه زاویه ران و زاویه ساق دارای سه اهرم می باشد.

قیمت تخت بیمارستانی

بهترین تخت بیمارستانی برای استفاده در منزل کدام است؟

 • تخت برقی ۴ شکن برند لینت دانمارک
 • تخت بیمارستانی برقی خانگی سه شکن با قابلیت تنظیم ارتفاع
 •  مکانیکی سه شکن با تنظیم ارتفاع
 •  برقی سه شکن با قابلیت تنظیم ارتفاع و صندلی شو
 •  برقی سه شکن با قابلیت تنظیم ارتفاع مدل ۱۵۰

قیمت تخت بیمارستانی

قیمت تخت های بیمارستانی

این تخت ها با توجه به قابلیت و کیفیت بالایی که دارند قیمت کاملا مقرون به صرفه ای دارند. باید دقت داشت که این نوع تخت هارا از نمایندگی های معتبر خریداری کرد.

برای اطلاع از قیمت به روز این دستگاه با ما همراه باشید.

قیمت تخت بیمارستانی

خرید تخت های بیمارستانی

تخت های بیمارستانی  محصولاتی پر کاربرد برای افراد می باشد. این محصول را باید از نمایندگی های معتبر با کیفیت و دارای ضمانت خریداری کرد. یکی از این نمایندگی ها شرکت آروینیا می باشد این شرکت با بیش از چندسال سابقه کاری در این زمینه بسیار درخشیده است.همچنین نمایندگی آروینیا یکی از شرکت هایی است که صادرات تخت بیمارستانی به کشور های همسایه را نیز دارد و به همین علت یکی از محبوب ترین و معتبر ترین نمایندگی ها می باشد.

برای خرید این محصول همچنان با ما همراه باشید.

قیمت تخت بیمارستانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما