خرید و قیمت تخت بیمارستانی زایمان + تجهیزات پزشکی آروینیا

تخت های زایمان به نوع تخت زایمان برقی و تخت زایمان مکانیکی تقسیم می شوند. تخت های زایمان طبیعی وسیله ای هستند که در اکثر کلینیک های زایمان طبیعی وجود دارد و به منظور کمک به زایمان راحت تر در اختیار مادران باردار گذاشته می شود. درادامه با اطلاع از قیمت و نحوه خرید این دستگاه از تجهیزات پزشکی آروینیا آشنا می شوید.

 تخت های زایمان طبیعی چیست؟

تخت زایمان مکانیکی یا ژنیکولوژی وسیله ای که انجام زایمان طبیعی را بسیار آسان کرده و به حفظ بیشتر حالت های زایمان طبیعی کمک می کند تخت های زایمان به مادر کمک می کند تا راحت تر در حالت اسکات قرار بگیرد.حالت اسکات باعث باز شدن دهانه رحم بانوان شده و پایین آمدن نوزاد را می شود. این تخت می تواند با حرکات مادر تنظیم شود به گونه ای که شما می توانید بعضی اوقات به سمت عقب تخت رفته و تکیه دهید و در زمانی دیگر به جلو خم شده و در حالت اسکات قرار گیرید.

قیمت تخت بیمارستانی

معرفی تخت های زایمان ژنیکولوژی

این نوع تخت ها در اتاق های عمل به حفظ هر چه بیشتر موقعیت بیمار و حالت های یک زایمان طبیعی و سهولت عمل کمک می کند . تخت زایمان یا ژینوکولوژی در بخش زنان بیمارستان ها، در مطب دکتر زنان و همینطور زایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

زنان باردار پس از ورود به بیمارستان  به بخش زایشگاه منتقل شده و آماده زایمان می گردند. در بسیاری از موارد به دلیل خصوصیت های ویژه اینگونه تخت ها، مادر در تمام طول زایمان و نیز روزهای اولیه  کم و بیش از زایمان روی همان تخت، بستری و معاینه می شود  به این ترتیب بسیاری از مشکلات و ناراحتی های ناشی از انتقال و جا به جایی مادر به برانکارد یا میز زایمان رفع می شود.

قیمت تخت بیمارستانی

مشخصات تخت زایمان

این تخت های بیمارستانی از سه بخش ویژه تکیه گاه، محل نشستن و محل قرار گیری پاها و دراز کشیدن تشکیل شده اند. تخت های زایمان بدنه های فلزی استیل دارند که باعث دوام و استحکام بیشتر آن ها در برابر فشار های بیماران و جا به جایی ها می شود. این تخت دارای چرخ های بزرگ در زیر پایه های فلزی آن ها جهت آسانی در جابجایی استفاده می شود.

تخت های زایمان سه شکن بوده و تغییر شکن ها برای قرار گرفتن بیمار در وضعیت های مختلف در نظر گرفته شده است. محل قرار گیری پاها از جنس ABS  متحرک می باشد و جهت راحتی بیمار در زمان معاینه تعبیه شده اند. رویه تخت های ژنیکولوژی توسط فوم های 5 تا 10 میل و چرم های مصنوعی پوشانده شده  که قابل ضدعفونی و شستشو نیز می باشند.

قیمت تخت بیمارستانی

انواع مدل های تخت های زایمان

این تخت ها در دو مدل مکانیکی و برقی طراحی و تولید می شوند.در مدل مکانیکی تغییر وضعیت صندلی در حالت های مختلف توسط اهرم  دستی و تسمه ها انجام می شود و باید از جنس مرغوب تولید می شود تا در صورت تغییر وضعیت به صورت دستی دچار آسیب دیدگی نشوند.در تخت های زایمان برقی تغییر حالت در زوایا و ارتفاع مختلف توسط موتورها انجام می شود.در این مدل از تخت ها علاوه بر کیفیت جنس بدنه تخت، باید به کیفیت موتورها دقت کرد.

قیمت تخت بیمارستانی

قیمت تخت های بیمارستانی زایمان

این تخت ها با توجه به کاربرد های مهمی که برای زایمان بهتر دارد قیمت کاملا مقرون به صرفه ای نیز دارد.

برای اطلاع از قیمت به روز این دستگاه با ما همراه باشید.

قیمت تخت بیمارستانی

خرید تخت های بیمارستانی زایمان

تخت های بیمارستانی برای زایمان  محصولاتی پر کاربرد برای افراد می باشد. این محصول را باید از نمایندگی های معتبر با کیفیت و دارای ضمانت خریداری کرد. یکی از این نمایندگی ها شرکت آروینیا می باشد این شرکت با بیش از چندسال سابقه کاری در این زمینه بسیار درخشیده است.همچنین نمایندگی آروینیا یکی از محبوب ترین و معتبر ترین نمایندگی ها می باشد.

برای خرید این محصول همچنان با ما همراه باشید.

قیمت تخت بیمارستانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما