خرید و قیمت تخت برقی زیبایی شرکت آروینیا

تخت های زیبایی که با نام های مختلفی شناخته می شوند یکی از ابزار های کاربردی پزشکان و متخصصان زیبایی و همچنیم آرایشگری است. انواع مختلفی از تخت های زیبایی در بازار موجود است اما کیفیت و ویژگی های یکسانی ندارند در ادامه شمارا راهنمایی میکنیم تا بهترین خرید با بهترین قیمت را داشته باشید.

تخت زیبایی چیست؟

تخت ها شامل انواع مختلفی مانند تخت پوست و مو و زیبایی و معاینه میباشند در کل با هدف راحتی بیمار و پزشک ساخته شده اند تا مدت زمان و کیفیت عمل ها را بتوانند با کیفیت کنند تخت ها شامل دو نوع مکانیکی و برقی هستند.

معرفی تخت برقی:

این تخت پوست و مو برقی نوعی از تخت ها است که با کمک تکنولوژی و علم توانسته است کارها را راحتتر کند و کنترل برقی را جایگزین اهرم مکانیکی نماید و همین موضوع باعث شده است تا از طرفداران بیشتری بهره ببرد. ریموت کنترل در این تخت ها بکار گرفته شده است این توانایی را به وجود آورده است تا برای تنظیم ارتفاع و زوایای مختلف دلخواه از آن استفاده شود.

قیمت تخت برقی

معرفی تخت مکانیکی:

تخت پوست و مو مکانیکی جز آن دسته از تخت ها بشمار می آید که برای تنظیم ارتفاع و زوایای مورد نظر لازم است تا از یک اهرم مکانیکی استفاده شود و تمام تغیرات به صورت دستی امکان پذیر است. از این نوع تخت ها برای استفاده در زمان های کوتاه به کار گرفته می شود.

قیمت تخت برقی

 انواع تخت های پوست و مو برقی چیست؟

این تخت ها باتوجه به قابلیت هایی که دارند به ۴ دسته تقسیم می شوند:

 •  تک شکن که فقط قسمت سر قابل تنظیم است.
 •  2 شکن که قابلیت تغییر در قسمت سر و پای تخت را دارد.
 •  3 شکن که قابلیت تغییر در دو قسمت قبلی و ما بین این دو را دارد.
 • تخت زیبایی 4 شکن که علاوه بر قسمت های گفته شده  میتواند پایین پای بیمار را تنظیم کند.

قیمت تخت

ویژگی های تخت زیبایی برقی چیست؟

 1. ویژگی های تنظیمی: تخت باید دارای ویژگی های تنظیم ارتفاع،نیمه پشتی و پشت پا باشد تا بتواند برای انجام مختلف درمان ها و نیاز های مختلف مشتریان قابل تنظیم باشد.
 2. جنس آسان تمیز شونده: بافت چرم و کف تخت باید از جنسی باشد که آسان و تمیز و بهداشتی باشد تا به حفظ فضای تمیز در کلینیک کمک کند.
 3. راحتی و فوم بندی: تخت باید برای مشتریان راحت و با فوم بندی مناسبی طراحی شده باشد تا در طول درمان های زیبایی فرد تحت درمان به راحتی و آرامش دسترسی پیدا کنند.
 4. محکم بودن و پایداری: محکم بودن تخت یک معیار مهم می باشد تا وزن مشتریان را به خوبی تحمل کند و در هنگام درمان ایمنی لازم فراهم شود.
 5. قابلیت حرکت:بستگی به برنامه ریزی کلینیک مطب و غیره تخت های قابل حرکت یا با دستگاه های جابجایی می توانند برای آسانی جا به جا شدن و تنظیم محیط کلینیک مفید باشند.
 6. ایمنی: تخت باید دارای ویژگی های ایمنی مانند ترمز بر روی چرخ ها یا محدوده های تنظیم ارتفاع باشد تا از وقوع حوادث جلوگیری کند و ایمنی مشتریان را تضمین کند.
 7. ظاهر حرفه ای: تخت باید طراحی حرفه ای و ظاهری زیبا داشته باشد تا با دیگر اجزا محیط کلینیک همخوانی داشته باشد و جلب نظر کننده باشد.

قیمت تخت برقی

چند مورد از تخت های زیبایی برقی به شرح زیر است:

تخت صندلی شو پوست:

تخت صندلی شو قابلیت استفاده هم به عنوان صندلی و هم به عنوان تخت را دارد. تفاوت در این است که تخت صندلی شو در واقع تخت است اما میتوان آن را به شکل صندلی هم در آورد. بسیاری از خدمات مربوط به پوست مانند اپلاسیون و لیزر با استفاده از این صندلی بسیار راحتتر است.

تخت زیبایی فشیال:

فشیال یکی از مهم ترین کارها در عرصه زیبایی می باشد و استقبال زیادی از سمت مردم می شود.

فشیال در واقع همان پاکسازی پوست است که باعث جوانسازی پوست می شود تخت زیبایی فشیال می تواند از انواع دوموتوره الی ۴ موتوره انتخاب شود. با توجه به این که باید تسلط مناسبی روی صورت مراجع داشته باشید، توصیه میکنیم از تخت های عادی برای این کار استفاده نکنید و با صندلی های تخت شو یا تخت های صندلی شو که قابلیت تنظیم شیب دارند کار کنید.

صندلی تخت شو زیبایی:

شیب این صندلی بسیار قابل تنظیم است تا جایی که می توان آن را به صورت کلی به شکل تخت در آورد. گاهی اوقات برای انجام خدمات زیبایی به شکل دقیق نیاز است که مراجع کاملا دراز بکشد و کار انجام شود.

قیمت تخت برقی

قیمت تخت های زیبایی برقی :

این تخت ها با توجه به قابلیت هایی که دارد قیمتن های گوناگونی نیز دارند.

این تخت ها یک تکنولوژي منحصر به فرد با قیمت کاملا مقرون به صرفه هستند.

برای اطلاع از قیمت به روز این دستگاه با ما همراه باشید.

قیمت تخت برقی

خرید تخت های زیبایی برقی:

باید دقت داشته باشید به دلیل اینکه تخت های زیبایی عامل مهم و حساسی در انجام کار های زیبایی میباشد آن را با بهترین کیفیت و برند از نمایندگی های معتبر خریداری کرد.

یکی از این نمایندگی های معتبر شرکت آروینیا می باشد. این شرکت با بیش از چندین سال تجربه در این زمینه توانسته رضایت بالایی از مشتریان خود کسب کند.

برای خرید این محصول با کارشناسان ما همرا باشید.

قیمت تخت برقی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما