خرید و قیمت تخت زیبایی سه موتوره + برقی

تخت مو و زیبایی تختی است که در کلینیک ها و مطب های زیبایی برای کاشت مو و سایر اعمال زیبایی مانند تزریق ژل، بوتاکس و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه تخت های زیبایی سه موتوره خواهان زیادی داشته است. در ادامه با مشخصات این دستگاه آشنا می شوید.

معرفی تخت زیبایی سه موتوره

تخت  های سه موتوره مو و زیبایی پرقدرت و مجزا است که برای تنظیم قسمت های مختلف تخت از جمله تنظیم ارتفاع و شیب شکن های مختلف آن مورد استفاده قرار می گیرند. با استفاده از این تنظیمات می توان از این وسیله به صورت تخت یا صندلی کاشت مو استفاده کرد. این تنظیمات به پزشک کمک میکند که عمل های زیبایی سر پایی را با دید بهتر و در راحت ترین پوزیشن انجام دهند و بیمار نیز ایمنی کافی داشته باشد.

خرید تخت زیبایی سه موتوره

مشخصات تخت های زیبایی سه موتوره چیست؟

تخت های زیبایی سه موتوره یا کاشت مو با ریموت کنترل جذاب،سه تیکه بازویی دارد که هر یک از یک موتور با کیفیت و قدرتمند پشتیبانی می شوند رنگ آن از نوع پودری است که ضد زنگ و ضد خش است همچنین بدنه و استراکچر این تخت از فلزات سنگین استفاده می کند تا وزن های گوناگون را بردارد. کاور این نوع تخت ها از جنسABS می باشد. این کاور در برار فرسسایش مقاوم است و همچنین قابل شستشو است. جنس تشک این تخت از فوم سرد ساخته شده است که برای رفاه و آسایش سرنشین طراحی شده است و شکل اولیه خود را حفظ می کند و فوم خراب نمی شود.روکش این نوع تخت ها از بهترین چرم های مصنوعی با رنگ های مختلف و زیبایی ساخته شده است.

خرید تخت زیبایی سه موتوره

ویژگی های تخت سه موتوره چیست؟

تخت های زیبایی سه موتوره باید در زاویه ها و ارتفاع های مختلف باشد تا برای پزشک و بیمار امنیت و راحتی را فراهم کند. برای این منظور تخت کاشت مو معمولا دارای چندین قسمت قابل تغیر است که شامل زیر پا،پشتی،زیر دست و زیر سر تخت هستند. این قسمت ها را می توان با استفاده از موتور های الکتریکی و ریموت کنترل تنظیم کرد. موتورهای الکتریکی تخت نوعی موتور هستند که با برق کار میکنند. و با فشار دادن دکمه های روی ریموت کنترل،قسمت هاس تخت را می توان به صورت خودکار حرکت دهند. این نوع موتور ها دقت بالاتری دارند و برای تغییر حالت های تخت مناسب هستند. قدرت این موتورها ۶۰۰۰ نیوتن است. مشخصات فنی و قدرت موتور های تخت کاشت مو بستگی به نوع و مدل تخت دارد.

خرید تخت زیبایی سه موتوره

قابلیت های تخت سه موتوره چیست؟

قابلیت نصب:

  • پایه لیتیومی جهت لیزر موهای زائد
  • پایه سرم
  • زیر گردنی و زیر صورتی کاشت مو
  • پدال پایی
  • قابلیت تنظیم ارتفاع تا ۹۵ سانتی متر
  • چرخ های ترمز دار خارجی
  • تنظیم پشتی تا ۹۰ درجه
  • زیر سری متحرک
  • جای رول بهداشتی

خرید تخت زیبایی سه موتوره

راحتی بیمار روی تخت های سه موتوره چگونه است؟

راحتی بیمار در استفاده از تخت زیبایی بسیار مهم است. این تخت ها باید دارای پدها و روکش های نرم و راحت باشند تا بیمار در طول جلسه در محلی مناسب و به آسانی قرار بگیرد و تمامی قسمت های بدن بیمار به خوبی پوشش داده شود.

همچنین تنظیم ارتفاع تخت نیز بسیار مهم  می باشد تا پزشک بتواند ارتفاع مناسبی را برای تزریق در ناحیه مورد نظر انتخاب کند.

خرید تخت زیبایی سه موتوره

قیمت تخت های زیبایی سه موتوره

این تخت ها با توجه به قابلیت و کیفیت بالایی که دارند قیمت کاملا مقرون به صرفه ای دارند. باید دقت داشت که این نوع تخت هارا از نمایندگی های معتبر خریداری کرد.

برای اطلاع از قیمت به روز این دستگاه با ما همراه باشید.

خرید تخت زیبایی سه موتوره

خرید تخت های زیبایی سه موتوره

تخت های سه موتوره محصولاتی پر کاربرد برای افراد می باشد. این محصول را باید از نمایندگی های معتبر با کیفیت و دارای ضمانت خریداری کرد. یکی از این نمایندگی ها شرکت آروینیا می باشد این شرکت با بیش از چندسال سابقه کاری در این زمینه بسیار درخشیده است.

برای خرید این محصول همچنان با ما همراه باشید.

خرید تخت زیبایی سه موتوره

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما