صادرات تخت بیمارستانی به کشور های همسایه + سود عالی

کارخانه های صنعتی بزرگی در زمینه ساخت و طراحی تخت بیمارستانی در کشور فعال هستند،این کارخانه های صنعتی در حال تولید انواع تخت بیمارستانی مناسب با استاندارد های جهانی می باشند. در ادامه با صادرات تخت های بیمارستانی به کشور های همسایه با سود عالی آشنا می شوید.

صادرات تخت بیمارستانی به کشور های همسایه چگونه می باشد؟

تولید تخت های بیمارستانی نیازمند تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته است. علاوه بر آن باید از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه برای افزایش استحکام تخت های بیمارستانی استفاده کرد.

درحال حاضر ایران از کشور های مهم تولید کننده انواع تخت بیمارستانی می باشد. محصولات تولید ایران کاملا با دوام، با کیفیت و دارای گارانتی بوده و قابلیت صادرات به هر کشوری را دارند. در حال حاضر صادرات تخت بیمارستانی تک شکن به کشور های همسایه نظیر عراق و افغانستان انجام می شود.صادرات انواع تخت های بیمارستانی تک شکن می توانید سالانه حجم بالایی از درامد های ارزی را وارد کشور نماید که برای رشد اقتصادی کشور بسیار لازم است.

صادرات تخت بیمارستانی

تخت بیمارستانی چیست؟

تخت های بیمارستانی باتوجه به نوع سیستم کنترل بخش های مختلف تخت به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

 • تخت بیمارستانی مکانیکی یا دستی: در این نوع تخت بیمار، برای تنظیم ارتفاع، سر و پای تخت از چرخش یک اهرم مکانیکی استفاده می شود. تخت مکانیکی ساده ترین نوع تخت بیمارستانی است.
 • تخت بیمارستانی نیمه الکترونیک(نیمه برقی): در این نوع تخت، تنظیم ارتفاع دستی و تنظیم سر و پای تخت برقی است.
 • تخت بیمارستانی تمام الکترونیک(تمام برقی): در این نوع تخت بیمار، تنظیم ارتفاع، سر و پای تخت تمام الکترونیک است.

صادرات تخت بیمارستانی

انواع تخت های بیمارستانی با توجه به عملکرد آن ها چیست؟

 • تخت بستری: تخت های بستری در انواع مختلفی تولید می شوند. این تخت ها علاوه بر استفاده در بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد استفاده خانگی هم دارند.
 • تخت های معاینه: اکثر ما ها یک بار این تخت ها را امتحان کرده ایم تخت های معاینه معمولا دو شکن هستند. پایه های فلزی دارند. و سطح روی تخت چرم یا فوم است. اکثر تخت های معاینه مکانیکی هستند اما نوع الکترونیکی آن ها نیز وجود دارد.
 • تخت های اورژانس:تخت های اورژانس چرخ های بزرگ برای جا به جایی سریع دارند. محافظ هایی در اطراف تخت برای حفظ بیمار در هنگام جا به جایی تعبیه شده است. قابلیت اتصال کپسول اکسیژن، کنترل هیدرولیک،ضربه گیر،تسمه های ثابت نگه داشتن بیمار از جمله ویژگی های این نوع تخت ها است.
 • تخت های بستری اطفال:بدنه و اسکلت این تخت های بسیار محکم تولیید می شود. ساید های نرده ای دارد. سطح تخت یک شکن، دوشکن یا سه شکن است.

صادرات تخت بیمارستانی

انواع تخت های بیمارستانی بر اساس تعداد قسمت های تغیر زاویه تخت چیست؟

یکی از معیار های دسته بندی انواع تخت بیمارستانی تعداد قسمت های تغییر زاویه تخت است. تخت بیمار از این قسمت ها که به آن شکن گفته می شود، می شکند و تغییر زاویه می دهد. انواع آن عبارتند از:

 • تخت تک شکن:در این تخت ها فقط زاویه سر تغیر میکند.
 • تخت دو شکن:در این تخت ها قسمت سر و پای تخت تغیر زاویه می دهد.
 • تخت  سه شکن:در این تخت ها علاوه بر سر و پای تخت یک قسمت متحرک دیگر بین این دو قرار دارد. به همین دلیل این نوع تخت ها بهترین مدل تخت بیمار هستند.
 • تخت  چهارشکن:در این تخت ها علاوه بر سر و پای تخت یک قسمت متحرک دیگر بین این دو قرار دارد، که در وسط خود دارای یک شکن دیگر است.

صادرات تخت بیمارستانی

قیمت تخت های بیمارستانی

هزینه ای که برای صادرات تجهیزات بیمارستانی پرداخت می شود به نوع تجهیزات بیمارستانی بستگی دارد. تعداد تجهیزات بیمارستانی کشور مقصد و…. به عنوان دیگر فاکتور هایی هستند که روی هزینه تاثیر می گذارند. مالیات مربوط به صادرات به عنوان دیگر هزینه های ارسال تجهیزات بیمارستان شناخته می شود.

صادرات تخت بیمارستانی

خرید تخت های بیمارستانی

برای خرید این تخت با کیفیت می توانید آن را از نمایندگی های معتبر تهیه کنید.

یکی از این نمایندگی های معتبر شرکت آروینیا با بیش از چندین سال سابقه در زمینه فروش این محصول و فروش دستگاه های زیبایی و جوانسازی  می باشد.

همچنین نمایندگی آروینیا یکی از شرکت هایی است که صادرات تخت بیمارستانی به کشور های همسایه را نیز دارد و به همین علت یکی از محبوب ترین و معتبر ترین نمایندگی ها می باشد.

صادرات تخت بیمارستانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما