صادرات تخت برقی زیبایی به عمان

تخت های برقی زیبایی پوست و مو برای تزریق مزوتراپی و بوتاکس و فیلر و ژل با بالاترین کیفیت و امکانات جهت استفاده در کلینیک های زیبایی و مراکز مراقبت از پوست استفاده می شود. شرکت آروینیا نمایندگی صادرات این تخت هارا به عمان نیز دارد که در ادامه با ان آشنا می شوید.

تخت های برقی زیبایی چیست؟

تخت پوست و زیبایی یکی از ابزار های اصلی و کاربردی است که میتواند تمام جراحی و عمل های پزشکی را برای پزشک و کادر درمان آسان کند.تخت زیبایی از آن جهت مطلوب میشود که بتواند بیمار را در شرایطی قرار دهد که هم بیمار و هم پزشک عمل راحت و آسان را تجربه کنند.تخت هایی که شامل انواع مختلفی مانند تخت پوست و مو و زیبایی و معاینه می باشد در کل با هدف راحتی بیمار و پزشک ساخته شده اند تا مدت زمان و کیفیت عمل هارا بتوانند با کیفیت و مطلوب نمایند.تخت شامل دو نوع برقی و مکانیکی می باشد.

تخت های برقی زیبایی پوست و مو برای تزریق مزوتراپی و بوتاکس و فیلر و ژل با بالاترین کیفیت و امکانات جهت استفاده در کلینیک های زیبایی و مراکز مراقبت از پوست استفاده می شود. شرکت آروینیا نمایندگی صادرات این تخت هارا به عمان نیز دارد که در ادامه با ان آشنا می شوید.

تخت های مکانیکی چیست؟

تخت پوست و مو مکانیکی جز آن دسته از تخت ها به شمار می اید که برای تنظیم ارتفاع و زوایای مورد نظر لازم است تا از یک اهرم مکانیکی استفاده شود و تمام تغیرات به صورت دستی انجام می شود. از این نوع تخت ها برای استفاده در زمان های کوتاه به کار گرفته می شود.

تخت پوست و مو برقی نوع دیگری از تخت ها است که با کمک تگن.لوژي و علم توانسته است کارها را راحتتر کند و کنترل برقی را جایگزین اهرم مکانیکی نماید و همین موضوع باعث شده است تا از طرفداران بیشتری بهره ببرد.ریموت کنترل در این تخت ها بکار گرفته شده است این توانایی را به وجود اورده است تا برای تنظیم ارتفاع و زوایای مختلف دلخواه از ان استفاده شود.

صادرات تخت بیمارستانی

 انواع تخت پوست و مو برقی چیست؟

برای اینکه بیمار در طول زمان عمل مشکل خاصی نداشته باشد ، این تخت قابلیت هایی را به وجود آورده است که قابل تغیر میباشد و نام این بخش ها که به کمک بیمار و پزشک آمده است شکن نام دارد. تخت پوست و تخت مو برقی این امکان را به وجود می آورد تا بیمار در ۲ حالت نشسته و نیمه نشسته به راحتی بتواند بر روی تخت بنشیند و استراحت کند.

تخت های زیبایی پوست در سه مدل دو موتوره،سه موتوره، و چهار موتوره تولید می شوند.

تخت پوست دوموتوره

یک مدل تخت های دوشکن یا دو تکه و یک مدل نیز تخت های دوشکن یا دو تکه و یک مدل تخت های زیبایی سه تکه یا سه شکن می باشند. هر دو مدال از موتور تشکیل شده اند. در مدلهای دو شکن یک موتور جهت تنظیم شیب قسمت پشت استفاده می شود. موتور دوم جهت تنظیم ارتفاع تخت استفاده می باشد. در مدلهای دو موتوره سه شکن، از یک موتور جهت تنظیم همزمان شیب قسمت های پشت و پا استفاده می شود.از موتور دیگر نیز جهت تنظیم ارتفاع تخت زیبایی استفاده می شود.

صادرات تخت بیمارستانی

تخت پوست سه موتوره و چهارموتوره

در تخت های زیبایی برقی سه موتوره یک موتور وظیفه ی تنظیم شیب قسمت پشتی را بر عهده دارد. موتور دوم شیب قسمت پارا تنظیم می کند. موتور سوم نیز تنظیم ارتفاع تخت را بر عهده دارد. همه این تنظیمات به راحتی و بااستفاده از یک ریموت کنترل برتخت زیبایی اعمال می شود. در ریموت کنترل تخت های سه موتوره یک ردیف دکمه جهت تنظیم همزمان قسمت های پشت و پا تعیبیه شده است.

صادرات تخت بیمارستانی

اجزای تخت زیبایی برقی چیست؟

تخت های زیبایی برقی علاوه بر موتورها و سیستم الکتریکی دارای اجزای دیگری نسز می باشند. رویه های ABS به عنوان پوشش اسکلت فلزی و به منظور زیبایی محصول به کار برده می شود. این پوشش پلاستیکی از مواد بسیار باکیفیت و زیبا ساخته می شوند. کاورABS  تخت زیبایی در سه ناحیه از محصول استفاده می شوند. یکی در قسمت پایین تخت و پوششی بر روی پایه ها و اسکلت فلزی محصول می باشد. همچنین در قسمت های دیگری چون پشت تکیه گاه و پشت قسمت پا نیز استفاده می شوند. این پوشش ABS از مواد نو و کاملا سفید تهیه می شود. این رویه ها علاوه بر زیبایی صندلی، انجام نظافت و ضد عفونی صندلی را ساده و راحت میکند.

قیمت تخت های زیبایی برقی

هزینه و قیمت تخت های برقی به نوع آنها بستگی دارد و متفاوت می باشد.

مالیات مربوط به صادرات به عنوان دیگر هزینه های ارسال تخت های برقی به عمان شناخته می شود.

برای اطلاع از قیمت به روز این محصول با ما همراه باشید.

صادرات تخت بیمارستانی

خرید تخت های زیبایی برقی

با توجه به اینکه بحث زیبایی در کشور عمان بسیار رایج و پر بازید می باشد خرید تخت های زیبایی و صادرات آنها به عنوان دارای سود آوری بسیار عالی است به دلیل اینکه این کشور خواستار این محصولات می باشد.

یکی از این نمایندگی های معتبر شرکت آروینیا با بیش از چندین سال سابقه در زمینه فروش این محصول  می باشد.

همچنین نمایندگی آروینیا یکی از شرکت هایی است که صادرات تخت برقی به کشور های همسایه از جمله عمان را نیز دارد و به همین علت یکی از محبوب ترین و معتبر ترین نمایندگی ها می باشد.

صادرات تخت بیمارستانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما