صادرات انواع تخت پوست و مو و لیزر | سود تضمینی

اگر قصد خرید انواع تخت پوست و مو و لیزر را دارید و یا می خواهید با صادرات محصولات کلینیکی و زیبایی سود تضمینی خود را

فراهم کنید، میتوانید با خواندن مطالب این صفحه به تمام سوالات ذهن تان برسید.

  تخت کلینیک چیست؟

در جواب این سوال باید بگوییم که تخت های کلینیکی برای ایمنی بشتر و راحتی بیماران و تسلط بهتر کاربران و پرسنل طراحی     و ساخته شده است. این تخت ها بر اساس نیاز و حرفه شما در مدل های متنوعی به بازار ارائه می شود.

بعضی تخت ها ساده و با کیفیت هستند ولی آپشن و ویژگی خاصی ندارند، ولی بعضی تخت های کلینیکی بر اساس نوع           حرفه  شما دارای ویژگی هایی مانند قابلیت تنظیم ارتفاع، شیب، ابزار های جانبی، جایگاه وصل شدن رول زیر انداز و وسایل         الکترونیکی برای کنار تخت و سایر ابزار های کلینیکی و پزشکی هستند.

 

تخت پوست مو لیزر

  انواع تخت کلینیکی

   تخت های زیبایی پوست و مو در سه مدل دو موتوره، سه موتوره و چهار موتوره تولید و به بازار عرضه می گردد.

اول درباره ء تخت های دوموتوره باید صحبت کنیم: تخت های دو موتوره از یک موتور جهت تنظیم همزمان شیب قسمت های         پشت کمر و پا استفاده می شود و از موتور دیگر به جهت تنظیم شدن ارتفاع تخت کلینیک زیبایی استفاده می شود.

در تخت های سه موتوره تخت ژنیکولوژی برقی سه موتوره نوعی تخت پیشرفته ای هست که در بیمارستان‌ ها برای معاینات     ژنیکولوژیک مورد استفاده قرار میگیرد، با سه موتور برقی، قابلیت تنظیم در ارتفاع و شیب، زاویه پشت سری و قسمت پایینی       تخت را دارد، که موجب راحتی پزشک و بیمار می‌شود و رویه ء درمان را راحت تر کرده و مدت زمان درمان را نیز کاهش میدهد.

حالا نوبت به بهترین نوع تخت همراه کلی آپشن است، منظورم تخت چهار موتوره ء کلینیکی می باشد.

تخت های بیمارستانی چهار شکن که به آنها تخت چهار شکن هم می گویند، هم در منزل و هم در بیمارستان ها مورد             استفاده قرار می گیرد، امکان تغییر زاویه در نواحی زیر سر و زیر پا ها و قسمت های میانی دارند، این تخت راحتی و ایمنی           بیمار را فراهم می کنند و ساختار استانداردی دارد و برای همه ء افرادی که لازم است استراحت مطلق داشته باشند، داشتن       این تخت، انتخاب مناسبی می باشند.

  ویژگی های تخت زیبایی پوست و مو و لیزر

   تخت های زیبایی برای ارائه خدمات زیبایی و آرایش کاربرد دارد و جهت ارائه و انجام روزمرهء فعالیت های زیبایی       به مشتریان می باشد.
   انواع تخت های زیبایی شامل تخت آرایش، تخت پاکسازی پوست، تخت شست و شوی موی سر، تخت ماساژ و       تخت لیزر می باشند.
   تخت های زیبایی باید دارای طرحی مناسب و جنسی مرغوب و رنگ آمیزی جذاب داشته باشد.

   به گونه ای است که مشتریان حس راحتی و اعتماد کنند و زمان درمان به آنها طولانی نگردد.

   براساس نوع خدماتی که در کلینیک تان ارائه می دهید، این تخت ها را بر اساس ابعاد و ویژگی های موردنیاز           انتخاب خواهید کرد.
   تخت های زیبایی بهتر است دارای ویژگی های بیشتر باشند و حتما قابلیت تنظیم شدن نیز داشته باشند تا شما       در هر زاویه ای به مشتریان دسترسی داشته باشید.

 

فروش انواع تخت زیبایی

  کاربرد و ساختار تمام تخت های کیلینیکی

   حداکثر وزن بیمار را تحمل میکند.

   تجهیزات جایگاه مختص خودش را دارد.

   اندازه ء تخت در طول و عرض استاندارد می باشد.

   ارتفاع تخت از زمین کاملا براساس قد کاربر قابلیت تنظیم شدن دارد.

 

انواع تخت پزشکی کلینیکی

 

تخت های پوست و مو

1. ماساژ و آرامش: تخت های پوست و مو مناسب برای ارائه خدمات ماساژ و آرامش به مشتریان در کلینیک ها و سالن ها می باشد. طراحی منحصر به فرد آنها به مشتریان حس راحتی و استراحت می‌ دهد.

2. آرایش و زیبایی: استفاده از تخت های پوست و مو در سالن‌ های آرایشی و زیبایی بسیار رایج است. آنها به آرایشگران حرفه‌ ای این اجازه را می‌ دهد که به راحتی از مشتریان خود مراقبت کنند.

3. مراقبت از مو و پوست: با استفاده از این تخت های پوست و مو، می توانید خدماتی مانند کراتینه، ماسک صورت، پوست‌ سازی، فشیال پروتئین تراپی صورت و غیره را به آسانی انجام دهید و به صورتی مؤثر نیاز مشتریان را فراهم می کنید و در زمینه مراقبت از مو و پوست تجهیز می شوید و پیش مشتریان خوش نام خواهید بود.

4. لیزر درمانی: تخت های پوست و مو برای انجام روش‌ های لیزر درمانی هم استفاده می‌ شود.با این تکنولوژی و داشتن تخت با کیفیت، در زمینه حذف مو های زائد، لیفت صورت و غیره بسیار محبوب خواهید شد.

 

انواع تخت زیبایی

  رسیدگی به پوست + مو + لیزر

خودتان که بهتر می دانید که امروزه آراستن و پیراستن همه گیر شده است و خواهان چشم گیری آن کاملا مشخص و علنی         شده است و رسیدگی به پوست و مو و زیبایی، جنسیت و سن کم و زیاد نمی شناسد.

زیبا بودن و تلاش برای بهتر دیده شدن برای همه ء انسان ها صدق می کند. هرچه بیشتر می گذرد مردم، بیشتر به دنبال             فشیال و پاکسازی پوست و لیزر پوست و لیزر موهای زائد می روند.

به همین خاطر کلینیک ها روز به روز مراجعه کننده بیشتر دارند، تا راه رسیدن به اهداف خود را بپیمایند.

کیفیت و زیبایی و کار آیی تخت ها در کلینیک ها از جایگاه ویژه ای بر خوردار هستند.

تخت های صندلی شو  پوست یک وسیله مهم در صنعت زیبایی بوده که برای ارائه خدمات مراقبت از پوست در کلینیک های         زیبایی استفاده می‌شود.صندلی یا تخت پوست، مو و لیزر با داشتن طراحی و قابلیت‌ های مناسب، برای مشتریان و تکنسین‌       ها راحتی را فراهم و به ارمغوان می آورد.

صندلی یا تخت سالن ها باید علاوه بر ظاهر زیبا، از جنس با کیفیت و مقاوم برای حفظ بهداشت و سلامتی مشتریان باشد.           ویژگی‌ هایی مثل قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه صندلی، به مشتریان تجربه‌ ای لذت‌ بخش و آرامش‌ بخش را می بخشد.

لیزر هم یکی از پیشرفته‌ ترین تکنولوژی‌ ها در صنعت زیبایی به شمار می رود. با استفاده از دستگاه‌ های لیزر، امکان حذف مو       ها و انواع لک ها و آکنه‌ ها از روی پوست وجود دارد. لیزر به روشی مناسب و دقیق برای ترمیم پوست، جوان سازی و بهبود           انواع عیوب پوستی مثل چین و چروک نیز کمک می‌کنند.

بهره‌ گیری از لیزر در مراکز زیبایی نیازمند دانش و تجربه‌ ء حرفه‌ ای است تا به نتایج بهتر و بدون خطر و عوارضی دست‌ یابید.

 

چرا در کلینیک زیبایی نیازمند تخت برقی هستیم؟

اگر تخت قابلیت تنظیم ارتفاع و کلی کاربرد داشته باشد هنگام درمان با در نظر گرفتن قد و وزن‌ های مختلف مراجعه کنندگان می توانید در حین کار به راحتی با کنترل تخت برقی زاویه ء زیبا جو را به آسانی تغییر زاویه دهید.

همچنین استفاده از پدال پا برای تغییر شیب پشت سر کار شما را راحت تر می کند.

همچنین مهم است فوم نرم و مقاومی که برای راحتی زیبا جو در نظر گرفته شده است که طول مدت درمان به او سخت نگذرد.

به همین سادگی می‌ توان فهمید که هر کلینیک زیبایی و پزشکی، نیاز به صندلی یا تخت پوست، مو ، لیزر و زیبایی پزشکی دارد. ظاهر و زیبایی کلینیک زیبایی برای مسئول آن بسیار مهم است زیرا ظاهر زیبا می‌ تواند به مراجعه کنند گان احساس مثبتی را القا کند و این ویژگی مرکز درمانی و کلینیک شما را با ارزش می کند.

صادرات انواع تجهیزات پزشکی

 

با صادرات انواع تخت پوست / مو / لیزر به سود تضمینی می رسید

تجارت‌ و صادرات در هیچ زمانی به اندازه ء الان، اهمیت نداشته است. این روزها فرصت‌ های صادرات به طور شگفت‌ انگیزی در حال گسترش هستند.

یکی از دلایل مهم و تأثیرگذاری که موجب شده که کشور مان موفق تر در امر صادرات باشد، پایین بودن مواد اولیه ء محصول و پایین بودن هزینه ء تولید و هزینه کمتر کارگران و داشتن تکنولوژی مدرن و دسترسی عموم به اینترنت می باشد. و این موضوع باعث رقابت سرمایه داران در تجارت می شود.

این ویژگی ها صادرات را در کشور ایران موفق تر کرده است، شما میتوانید انواع محصولات پزشکی زیبایی را به کشور هایی مثل: عمان، عمارات، دبی، عراق و ترکیه صادر کنید. بحث زیبایی در این کشور ها بسیار قابل توجه می باشد چون در موضوع تولید بسیار ضعیف هستند.

با وجود این فناوری چرا نباید به فکر گسترش حوزه کاری و افزایش سود خود نباشیم؟

صادرات و واردات شغلی جذاب و به روز می باشد که می‌ توانید با آن به خوبی کار خود را توسعه دهید و با این کار سود آور می توانید در مدت زمانی کوتاه با سرمایه ء خود، به چند برابر سود برسید.

امروزه تمام سرمایه داران و شرکت‌ های بزرگ و کوچک به واسطه ء صادرات محصولات می‌ توانند وارد عرصه تجارت شوند.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما