خرید انواع تخت های زیبایی معاینه و برقی از درب کارخانه

خرید تمامی تجهیزات پزشکی و انواع تخت های زیبایی در دو نوع معاینه و برقی، با کمترین قیمت و با کیفیت ترین محصولات برای ارائه ء بهتر در خدمت شما هستیم، ثبت سفارش به صورت اینترنتی و ارسال مستقیم از درب کارخانه امکان پذیر می باشد، برای اطلاعات بیشتر خوشحالیم که در کنار ما هستید.

•تخت زیبایی چیست؟

باید گفت که تخت زیبایی یا تخت زیبایی پوست، یک دستگاه حیاتی در کلینیک های پوست و مراکز زیبایی می باشد که در مدل ها و رنگ ها و با کاربرد های گوناگونی ساخته می شود.

مدل و نوع تخت ها گوناگون است و علاوه بر کلینیک ها و مطب های زیبایی پوست و مو، در بسیاری از محیط ها مثل آرایشگاه ها و مطب های تخصصی عمل زیبایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.گاها تخت زیبایی هم در مطب های پزشکی کاربرد دارد.

این تخت های زیبایی جهت بعضی از عمل های زیبایی مانند تزریق ژل و فیلر، کوکتل های مزوتراپی و بوتاکس و لیزر موهای زائد و موم و بسیاری از موارد ذیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

از نظر مدل، به طور کلی، به دو نوع تقسیم می شوند: تخت زیبایی مکانیکی و تخت زیبایی برقی.

هر یک از این نوع تخت ها کارایی ها و کاربرد ها و ویژگی های خاص خود را دارد و اینها به دسته بندی های جزئی تری نیز قابل تقسیم  هستند.

در حال حاضر تخت های زیبایی و کلینیکی به خاطر سهولت در استفاده از آنها و پر کابرد بودن شان، در مراکز زیبایی بسیار رایج شده اند. چون متخصصین زیبایی با استفاده از تخت های زیبایی برقی، و تنها با فشار دادن یک دکمه که روی ریموت کنترل تخت وجود دارد، می توانند تنظیمات مورد نظر خود را به آسانی عملی کرده و ارائه ء بهتری از درمان برای مراجعه کننده داشته باشد.

این تنظیمات به متخصصین امر زیبایی این امکان را می دهد تا عمل های زیبایی مورد نظر مشتریان را با تمرکز و دقت بالاتری انجام داده و کار خود را به نحو احسن به سرانجام برسانند.

 

خرید انواع تخت برقی

•تعریف تخت های زیبایی معاینه

یک تخت معاینه با کیفیت و ویژه باید دارای خصوصیاتی از قبیل استحکام بالا، تشک با کیفیت، طراحی زیبا و مناسب و رنگ های متنوع و پر کاربرد باشد. در واقع یکی از مهمترین دغدغه‌ پزشکان، خرید این تخت های معاینه با کیفیت و مرغوب است.

یکی از تجهیزات پرکاربرد برای مراکز پزشکی در انجام معاینه و درمان های سرپایی بیماران در محیط های مختلف مانند مطب و درمانگاه و مراکز زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد، تخت معاینه است. از این تخت نه تنها در مراکز پزشکی بلکه در اکثر محیط های زیبایی و مراکز ماساژ، سالن های آرایشی و زیبایی و مراکز فیزیوتراپی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

تخت معاینه از نظر کیفیت ساخت بدنه و ضخامت فوم استفاده در آن و از نظر ظاهری می تواند متفاوت باشد و بسته به سلیقه مصرف کننده و نوع درمان و حرفه ء کاربر تولید و به بازار عرضه می گردد.

 

خرید تجهیزات زیبایی کارخانه

•انواع تخت معاینه

تخت معاینه: ثابت، تاشو و برقی، پایه کشو دار، پایه هلالی و تخت کشودار می باشد. تخت های معاینه برقی دارای یک موتور هستند که به عنوان منبع اصلی عمل می کند و با زدن یک دکمه به آسانی تخت قابل تنظیم است و به حرکت در می آید. 
انواع اصلی این تخت ها در بازار و تجهیزات پزشکی عبارتند از:
  1. تخت پایه ثابت
  2. تخت پایه تاشو
  3. تخت پایه ثابت زیر سر متحرک
  4. تخت پایه هلالی

•ویژگی تخت های معاینه

تخت های معاینه باید از موادی ساخته شده باشد که مقاوم  و مستحکم باشند و از استقامت زیاد و از پابرجایی بالایی برخوردار باشند و بیماران را حتی با وزن زیاد راتحمل کنند. و خطر افتادن از تخت وجود نداشته باشد.

برای استحکام بیشتر این تخت ها، قطعات آن باید با جوش دی اکسید کربن به هم متصل شده باشند. یک رویه الکتروستاتیک بر روی تخت داده می شود که مقاوم آن را بهتر کرده و در کنارش ظاهری زیبا به آن بدهد. ضخامت تشک تخت باید مناسب و استاندارد باشد به طوری که بدن بیمار بر روی آن راحت باشد و از فوم انعطاف پذیر در آن استفاده شود. رویه ء تشک باید قابل شستشو و ضد عفونی کردن باشد و به مرور پوسیده نگردد.

لازم به ذکر است که اگر از رویه ء یک بار مصرف برای تشک استفاده شود این مشکل برطرف خواهد شد. کیفیت تشک اگر پایین باشد به مرور در اثر تحمل وزن بیماران دچار فرورفتگی شود. همچنین یکی از مهم ترین ویژگی های این تخت ها، قابلیت و امکان قرار دادن پایه ء سرم و کپسول اکسیژن بر روی آن می باشد.

 

تخت برقی از مرکز پخش

•معرفی تخت های زیبایی برقی

در حال حاضر استفاده از تجهیزات پزشکی کاملا به روز و با کاربردی ویژه، مورد استقبال در بین پزشکان و متخصصان در حوزه سلامت و زیبایی بسیار رواج یافته پیدا کرده است.

اگر بخواهیم مثال بزنیم به تخت های پوست و زیبایی برقی اشاره خواهیم نمود، چون تخت های زیبایی برقی قابل استفاده در محیط هایی همچون کلینیک ها و مطب های زیبایی و مراکز پوست و مو و لیزر و سالن های زیبایی و آرایشگاهی می باشند.

این تخت های برقی به عنوان تخت معاینه در انواع درمان های پزشکی نیز کاربرد دارد.

اگر در حال بررسی و دانستن اطلاعات از خرید تخت پوست، تخت تزریق فیلر و تخت کاشت مو برقی هستید،

تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید. و با دیدن عکس ها محصول مورد نظر را پیدا کنید.

 

•انواع تخت پوست و زیبایی برقی

  1.  دو موتوره زیبایی
  2. سه موتوره زیبایی
  3. چهار موتوره زیبایی

هر یک از این محصول کاملا با دیگری متفاوت است. تخت های زیبایی پوست و مو در سه مدل دو موتوره، سه موتوره و چهار موتوره تولید می شوند. در تخت های دو موتوره، از یک موتور برای تنظیم همزمان شیب قسمت های تکیه گاه و در قسمت پا ها استفاده می شود و از موتور دیگر برای تنظیم ارتفاع تخت زیبایی استفاده می شود.

در تخت های زیبایی برقی سه موتوره یک موتور وظیفه ء تنظیم شیب قسمت پشتی و تکیه گاه را به عهده دارد و موتور دوم شیب قسمت پاها را تنظیم می کند و موتور سوم نیز تنظیم ارتفاع تخت را به عهده گرفته است.

همه ء این تنظیمات به آسانی و با استفاده از یک ریموت کنترل که برای تخت های زیبایی و برای راحتی شما طراحی شده، اعمال می گردد.

چنانچه استفاده کننده گان نیاز به ایجاد تغییرات در شیب تخت پوست و زیبایی برقی را داشته باشند، بهتر است از تخت یا صندلی پوست و مو ی چهار موتوره استفاده نمایند. تخت زیبایی برقی چهار موتوره به غیر از تمام تنظیماتی که در تخت زیبایی سه موتوره وجود دارد، این قابلیت را هم دارد که به راحتی شیب دار شوند. به همین دلیل کامل ترین تخت زیبایی برقی، تخت پوست و مو، این تخت های برقی چهار موتوره می باشد.

اکثر پزشکان و متخصصین با تهیه و داشتن این تخت های سه موتوره و چهار موتوره نیاز خود را برآورده می کنند.

 

فروش تخت برقی

•دلایل استفاده از تخت های برقی چیست؟

دلیل اصلی رایج بودن استفاده از این تخت ها یا صندلی های برقی پزشکی در مراکز بهداشتی و سالن های آرایشی، می تواند استفاده آسان از این تخت ها و پر کاربرد بودن و موثر بودن در ارائه ء خدمات بهتر باشد. و کاربرخیلی راحت می تواند با تسلط کافی روی مراجعه درمان شخص را به پایان برساند.

با استفاده از این تخت های برقی، پزشک یا متخصص تنها با فشردن دکمه ی مورد نظر روی ریموت کنترل، تنظیم دلخواه خود را داشته باشد و شیب تخت را به گونه ای که راحت تر باشد به حرکت در آورده و تنظیم کند.

از دلایل دیگر این تخت ها می توان به زیبایی ظاهری این تخت های برقی، صندلی شو اشاره کرد.

تنظیمات دقیق تخت های پوست و زیبایی برقی، به متخصصان این حرفه، این اجازه را می دهد تا با دقت و تمرکز بیشتر، به درمان و پیاده شدن دانش خود بر روی مراجعین بپردازند.

 

•نکاتی در خرید تخت زیبایی و پوست و مو باید در نظر داشته باشید:

این تخت های زیبایی پوست و مو، برای تزریق مزوتراپی، فیلر و بوتاکس و ژل به خاطر بالاترین کیفیت و امکانات، جهت استفاده در کلینیک ها و سالن های زیبایی و مراکز مراقبت از پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر قصد خرید تجهیزات پزشکی و زیبایی را دارید، بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

• قیمت مناسب و خرید مستقیم از درب کارخانهتولید تجهیزات زیبایی پزشکی

• داشتن گارانتی و ضمانت پس از فروش

• دقیق به نوع ساخت و ویژگی های آن

• کیفیت فوم کار شده و مقاومت روکش آن

• قدرت موتور تخت و نوع استفاده از محصول

• با توجه به نوع حرفه و نوع استفاده ء شما از تخت

• ظرافت در ساخت و نوع رنگ تخت های زیبایی

• دارا بودن ریموت و استاندارد بودن زاویه و شیب آن

• روکش چرمی مرغوب و پیگیری کارخانه به از فروش محصول

 

•خرید تجهیزات پزشکی و تخت های زیبایی از درب کارخانه

شرکت آروینیا با تولید و عرضه ء تمام تجهیزات پزشکی و انواع تخت های زیبایی معاینه و برقی، در خدمت شما می باشد.

کلیه این تجهیزات و محصولات پزشکی و زیبایی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند، می توانید هر مدل را با توجه به نیازتان در هر رنگی که مد نظر دارید ثبت سفارش کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم جهت دریافت مشاوره تلفنی و یا جهت خرید تخت های پوست و زیبایی و تجهیزات سالن ها و کلینیک زیبایی با شماره زیر تماس بگیرید.

برای سهولت در کار و ارسال آسان، خرید تمام محصولات اینترینتی می باشد اما با توجه به تمایل بعضی از خریداران امکان خرید حضوری را نیز فراهم کرده ایم.

اگر قصد مجهز کردن و تکمیل کلینیک زیبایی و مراکز مراقبت های پوستی خود را دارید، می توانید به کارشناس و مشاوره ی حرفه ای شرکت تماس حاصل فرمائید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما