خرید ترالی پزشکی (trolley) مستقیم از تولید کننده

بیمارستان و درمانگاه ها برای انجام امور درمانی و غیر درمانی خود به ابزار و تجهیزات خاص خود نیاز دارند. این تجهیزات شامل موارد بسیاری می باشد که از جمله آن ها ترالی پزشکی می باشد. وجود ترالی پزشکی در تمامی درمانگاه ها و بیمارستان ها الزامی می باشد. در ادامه بااین محصول و خرید آن به صورت مستقیم از تولید کننده آشنا می شوید.

ترالی پزشکی چیست؟

این محصول یک وسیله قابل حمل است که اکثر مدل های آن از چندین محفظه و کشو تشکیل شده است و برخی از مدل های آن مثل بعضی از مدل های ترالی پانسمان فاقد کشو می باشد. پزشکی یکی از پر کاربرد ترین وسایلی است که در بیمارستان و سایر مراکز درمانی از آن استفاده می شود.

خرید ترالی

کارایی ترالی پزشکی چیست؟

این محصول برای جا به جایی ابزار آلات و پانسمان در بین بخش های مختلف بیمارستان به کار گرفته می شود ترالی های مختلف مانند ترالی اورژانس دارای محتویات متعددی می باشند. محتویات هر ترالی باید طبق اصول چیده شوند و این امر در تمام بیمارستانها و موارد مختلف یکسان می باشد.

نحوه چیدمان آمپول،پانسمان،سرم و سایر داروهای لازم از سوی سازمان بهداشت اعلام شده است و تمام مراکز باید بر اساس آن عمل نمایند و محتویات این محفظه را به همین ترتیب چیدمان کنند.

خرید ترالی

ویژگی  ترالی های پزشکی چیست؟

ترالی های بیمارستانی باید به گونه ای ساخته شود که انتقال میکروب و آلودگی در آن به حداقل ممکن برسد و کاربر به هنگام استفاده از آن بهداشت وسایل دیگر را تهدید نکنند.

در مراحل تولید ترالی های بیمارستانی باید ویژگی های استاندارد سازی بخش های درونی رعایت شود تا سلامتی پرسنل و بیماران تحت تاثیر آن قرار نگیرد. در ادامه با ویژگی های این دستگاه آشنا می شود.

 • برای ساخت ترالی بیمارستانی باید از چرخ های بی صدا استفاده کرد تا در محیط بیمارستان و مراکز درمانی هیچ گونه آلودگی صوتی ایجاد نشود
 • استفاده از مواد ضد میکروب و آنتی باکتریال یکی دیگر از ویژگی های یک ترالی پزشکی می باشد
 • یک ترالی پزشکی باید به گونه ای ساخته شود که نظافت ترالی و محفظه های آن و وسایل داخل کشو ها به سهولت انجام گیرد.

خرید ترالی

انواع مختلف ترالی های پزشکی چیست؟

 • ترالی زیبایی
 • اورژانس
 • لاندری
 •  EKG
 •  نظافت بیمارستان
 •  پانسمان
 •  ابزار جراحی
 •  حمل دارو و پانسمان
خرید ترالی
خرید ترالی پزشکی

ترالی پانسمان

این ترالی یکی از ابزارآلاتت مهم حیاتی در مراکز اورژانس به شمار می آیند این ترالی ها به ابزار های مختلفی مانند بتادین، گاز استریل،باند،ابزار بخیه و غیره را در خود جای می دهند و برای پانسمان سریع بیماران اورژانس مور استفاده قرار میگیرند.

خرید ترالی

اورژانس

ترالی احیا یا اورژانس یکی از انواع ترالی های پزشکی می باشد،جهت حمل وسایل احیا در بیمارستان ها کاربرد دارد. در صورتی که بیماری در اتاق دیگری خارج از اتاق احیا به ایست قلبی و کاهش علائم حیاتی مواجه شود با استفاده از ترالی احیا ابزار آلات مربوطه را به اتاق وی می آوریم و برای حفظ جان او اقدامات لازم را انجام می دهیم.

خرید ترالی

حمل دارو

از این ترالی برا چیدمان دارو های مورد نیاز پزشکان و پرستاران استفاده می شود و با توجه به نوع کارکرد هربخش دارو های موجود در آن نیز تفاوت میکند بنابراین چک لیست ترالی دارو برای بخش های مختلف متفاوت است.

خرید ترالی

زیبایی

ترالی های زیبایی اگرچه ممکن است مناسب استفاده در مراکز زیبایی باشند اما برای انجام کار های ترمیمی و مراقبتی پوست مناسب هستند. دارای مدل های مختلف به شکل تک کشو،دو کشو، چهارکشو هستند و به طور معمول جنس فلزی داشته و رنگ الکترواستاتیک دارند. چرخ های مقاوم داشته و امکان قرار گرفتن دستگاه هایی با وزن حدود 20 کیلوگرم بر روی آن ها وجود دارد.

خرید ترالی

 EKG

شکل این نوع ترالی پزشکی نشان دهنده کاربرد آن است. دارای یک یا دو کشوی ریلی بوده و صفحه ای جهت قرار گرفتن دستگاه الکتروکاردیوگراف روی آن است. این نوع ترالی وزن نسبتا سبکی دارد که قابلیت جابجایی دارد و در اورژانس و یا هر بخشی که بیماری نیاز به مراقبت ویژه داشته باشد مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید ترالی

کاربرد انواع ترالی های پزشکی چیست؟

 • جابه جا کردن انواع تجهیزات پزشکی
 • به وجود آوردن امنیت بیشتر در انتقال موارد فوق
 • جا به جایی دارو و پانسمان
 • ایجاد سرعت در انتقال موارد فوق و سهولت بیشتر در حمل و نقل
 • جا به جایی البسه و موارد فرعی
 • جا به جایی غذای همراهان و بیماران

قیمت ترالی های پزشکی:

ترالی های پزشکی با توجه به نوع و کاربردشان قیمت های متفاوتی دارد.

این محصول از شرکت ما به قیمت تولید کننده میباشد و کاملا مقرون به صرفه است.

برای اطلاع از قیمت به روز این دستگاه با کارشناسان ما همراه باشید.

خرید ترالی

خرید ترالی های پزشکی:

برای خرید ترالی های پزشکی باید توجه داشت که این محصول را از بهرین نمایندگی خریداری کرد تا از ضمانت و کیفیت خوبی برخوردار باشد.

یکی از این نمایندگی های معتبر شرکت آروینا است. این شرکت با بیش از چندسال سابقه کاری در این زمینه توانسته رضایت بالایی از مشتریان خود کسب کند.

خرید ترالی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما