مرکز خرید تخت کاشت مو 3و4 موتوره

کاشت مو به دلیل اینکه امری حساس می باشد باید دقت داشت که از تخت های مناسب این کار استفاده کرد تا علاوه بر راحتی بیمار متخصصین هم در فرایند انجام کار احساس راحتی داشته باشند در ادامه با مرکز خرید تخت های کاشت مو ۳ و ۴ موتوره آشنا میشوید.

 

تخت سه موتوره کاشت مو برقی:

تخت سه موتوره کاشت مو برقی فوم۷سانتی متر با موتور های بسیار قدرتمند برای انجام جراحی های زیبایی بابالا ترین کیفیت همراه با گارانتی در رنگ های مختلف و بسیار زیبا و با بهترین قیمت به فروش می رسد.

شما میتوانید این تخت را با موتور های بسیار قدرتمندی که دارد، ارتفاع ، شیب زیر سر بیمار ، شیب زیر پای بیمار به صورت دلخواه تنظیم کنید.

رویه این تخت فوم سرد ۱۰ سانتی متری می باشد و در پوشش رنگ الکترواستاتیک در نگ های مختلف به فروش می رسد.

خرید تخت کاشت مو

ویژگی و مشخصات تخت کاشت مو برقی چیست؟

این تخت ها دارای موتور های قدرتمند هستند با توان ۶۰۰ کیلوگرم که توانایی جابجایی بیماران بسیار سنگین وزن را با خود به همراه دارد هرچند که نهایتا به طور معمول  وزن بیماران مراجعه کننده ۱۵۰ کیلوگرم می باشد. تخت هایی که توان کمتری دارند برای مثال تا۲۲۰کیلوگرم را پوشش می دهند به مرور زمان با استفاده از آن دچار مشکل و خرابی می شود. اما این تخت های به روز با نصب موتور های۶۰۰ کیلو گرمی تا سالیان سال بدون هیچ مشکلی کار میکند.

۱- دارای قابلیت تنظیم شیب زیر سر بیمار تا بیماران در بهترین حالت ممکن قرار بگیرند و متخصص بیشترین تسلط را روی بیمار دارد.

۲-دارای قابلیت شیب زیر پای بیمار کمک میکند بیمار در بهترین حالت قرار بگیرد.

۳-دارای قابلیت تنظیم شیب ارتفاع تخت کاشت مو سه موتوره

۴-دارای پوشش بدنه رنگ الکترواستاتیک زیبایی خاصی به محصول بخشیده است و امکان ضد عفونی کردن محصول را دارد

خرید تخت کاشت مو

تخت چهار موتوره کاشت مو برقی:

این تخت برقی کاشت دارای چهار موتور تایوانی با قدرت ۶۰۰۰ نیوتن با استانداردCE اروپا می باشد. این تخت بااستفاده از این ۴ موتور امکان ایجاد پوزیشن های مختلف  را به همراه پوزیشن سراشیبی و کاملا flat به وجود آورده است. زاویه پشتی با نشیمنگاه بین 0تا90 درجه زاویه پشت پایی با نشیمنگاه بین0تا45 درجه می باشد. شما بااستفاده از این موتور ها میتوانید ارتفاع تخت را تنظیم کنید. این موتور ها به وسیله ریموت دستی۸ دکمه قابل کنترل می باشد.

خرید تخت کاشت مو

فوم استفاده شده در تخت کاشت مو چیست؟

این نوع تخت ها از فوم سرد استفاده کرده اند. از ویژگی های این فوم می توان به نرمی و راحت بودن آن برای افرادی که استفاده میکنند اشاره کرد.فوم این تخت زیبایی در برابر تغیر حالت حتی در هنگام استفاده طولانی مدت مقاوم می باشد.راحتی فوم تخت و طول عمر بالای آن باعث ایجاد حس رضایت در بین مشتریان شده است.

خرید تخت کاشت مو

مشخصات تخت کاشت مو چیست؟

جنس بدنه این تخت کاشت از فلز و جنس کاور آن BAS دارای ثبات رنگ بالا و امکان شستشوی برق را فراهم میکند. در بالای تخت کاشت مو یک بالشتک جدا کننده وجود دارد،زمانی که مراجعه کننده قصد قرارگیری بروی صورت را دارد پزشک اقدام به برداشتن این بالشتک مسکند تا مراجعه کننده مسیر تنفسی بهتری داشته باشد.

تنوع رنگی بالای چرم تخت کاشت مو:

ظاهر زیبا و جذاب مطب یا فضای پزشکی یکی از ویژگی هایی است که اغلب پزشک ها به آن توجه میکنند،به همین دلیل باید انتخاب رنگ چرم مناسب که هماهنگ با ظاهر مطب باشد داشته باشند. جنس چرم های استفاده شده در تخت برقی کاشت کاملا در برار کشیدگی،پوسیدگی،رنگ پریدگی مقاوم بوده و امکان شستشو با مواد شوینده استاندارد را نیز دارد.

خرید تخت کاشت مو

قیمت تخت های کاشت مو سه و چهار موتوره:

این تخت ها با توجه به قابلیت و کیفیت بالایی که دارند قیمت کاملا مقرون به صرفه ای دارد. باتوجه به نوع و مدل آن ها قیمت های متفاوتی دارند.

برای اطلاع از قیمت این محصول با ما همراه باشید.

خرید تخت کاشت مو

خرید تخت های کاشت مو سه و چهار موتوره:

 

به دلیل اینکه در روند کاشت مو تخت یکی از عوامل مهم و حساس کار است باید دقت داشت که این محصول را بابهترین کیفیت و دارای گارانتی پس از فروش از بهترین نمایندگی خریداری کرد.

یکی از این نمایندگی های معتبر و دارای کیفیت و ضمانت پس از فروش شرکت آروینیا می باشد.این شرکت با بیش از چندسال سابقه کاری در این زمینه بسیار درخشیده و شما با خیال راحت میتوانید یک خرید مطمعن داشته باشید.

خرید تخت کاشت مو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما