فروش کلی تخت زیبایی پزشکی

امروزه با توجه به افزایش روز افزون تعداد کلینیک های زیبایی نیاز به تجهیزات پزشکی برای تجهیز و کامل کردن این کلینیک ها نیز افزایش می یابد.از این رو افراد و شرکت های زیادی اقدام به فروش کلی تخت زیبایی پزشکی که از مهم ترین اجزاء تمامی کلینیک های زیبایی است کرده اند.اما به طبع برای خریدار و مصرف کننده این محصول تهیه ان به قیمت مناسب و اقتصادی بسیار اهمیت دارد.

از این رو خرید و فروش کلی و بدونه واسطه تخت زیبایی مرغوب در کاهش قیمت محصول برای مصرف کننده و سود اوری برای فروشنده بسیار موثر می باشد. در ادامه مطالب حتما مارا همراهی کنید تا با خصوصیات و ویژگی های تخت پزشکی بیش از پیش آشنا شوید.

فروش کلی تخت زیبایی پزشکی

خصوصیات مهم تخت زیبایی پزشکی

خصوصیات مهم تخت زیبایی پزشکی

تخت زیبایی پزشکی از جمله تجهیزات مشترک مورد استفاده در تمامی کلینیک های پزشکی می باشد که کار برد آن برای قرار گرفتن بیمار بر روی آن جهت انجام کار های زیبایی می باشد.از جمله خصوصیات مهم تخت زیبایی پزشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. قدرت موتور بالا تخت برای کنترل ارتفاع بیمار از سطح زمین و همچنین تحمل وزن بیماران می باشد به طبع هرچه موتور از قدرت بی شتری بر خوردار باشد تحمل و توان تخت در انجام امور مذکور بیش تر خواهد بود.
 2. نوع ،شکل و ابعاد تخت های پزشکی برای کار برد های متفاوت ،مختلف می باشد بنابراین انتخاب تخت مناسب با کار و فعالیت مورد نظر در کارایی و مفید بودن آن اهمیت خاصی دارد.
 3. قابلیت حرکت و جابجایی در تخت های مختلف بسته به نوع کاربری آن متفاوت بوده و از تعداد موتور های مختلف تشکیل شده است.بنا براین در هنگام خرید تخت زیبایی به قابلیت حرکتی متناسب با فعالیت خود توجه داشته باشید
 4. جنس روکش تخت های زیبایی تاثیر به سزایی در طول عمر و افزایش مقاومت تخت در دراز مدت دارند چرا که روکش تخت در اثر نشست و برخواست درچار سائیدگی میشود و اگر از مواد مرغوب و با کیفیت تهیه نشده باشد دچار پاره گیری و یا پوسته پوسته شدن می گردد باکیفیت ترین فوم ،فوم سرد فشرده و مرغوب ترین روکش ، روکش چرم است که دوام و طول عمر بالایی دارند.
 5. داشتن گارانتی بسیار اهمیت دارد چرا که در حقیقت نشان از کیفیت و کارایی بالا و مناسب محصول می باشد. قطعا داشتن گارانتی در هزینه های تعمیر و نگهداری از تخت نیز برای شما منجر به کاهش هزینه می شود.
 6. قیمت مناسب و به صرفه نسبت به کارایی و طول عمر این محصول موجب شده تا خرید این تخت پر کاربزد توجیح اقتصادی و مالی پیدا کند. چرا که این تخت مهم ترین تجهیزات کار برای پزشکان زیبایی بوده و نبود آن در حقیقت منجر به طعطیلی مطب می شود .

عوامل موثر بر کیفیت تخت زیبایی پزشکی

عوامل موثر بر کیفیت تخت زیبایی پزشکی

از ان جا که تخت پزشکی منوجمله تخت پزشکی پوست از مهم ترین و کار بردی ترین تجهیزات برای پزشکان زیبایی و پوست در کلینیک های پزشکی هستند.

پس کیفیت و دوام این کالا برای بیمار و پزشک اهمیت خاصی دارد چراکه تخت بی کیفیت علاوه بر اینکه به پزشک اجازه انجام درست فعالین نمی دهد بلکه منجر به خستگی و آسین به بدن بیمار نیز می شود.

از جمله عوامل موثر و مهم در تعین کیفیت تخت زیبایی پزشکی گی توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جنس مواد اولیه : قطعا مهم ترین عامل تعین کننده کیفیت یک محصول نوع مواد اولیه مصرف شده در ساخت آن می باشد تخت پزشکی نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد.مواد اولیه با کیفیت و مرغوب منجر به ایجاد محصولی باکیفیت و کارایی مناسب می شود چنانچه مواد اولیه نا مرغوب باشد علاوه بر کیفیت محصول در طول عمر ، زیبایی و کارایی محصول نیز اثر سوء دارد
 • فرایند تولید : چنانچه فرایند تولید یک فرایند اصولی و درست نباشد حتی مواد اولیه مناسب نیز نمی تواند موجب افزایش کیفیت محصول شود. بایستی در فرایند تولید به درستی و با رعایت اصول پیش روی کرد و قطعا استفاده از تجهیزات و دانش روز دنیا در تعین کیفیت محصول بی تاثیر نخواهد بود
 • نگهداری و مراقبت از تخت : مهم ترین عامل موثر در افزایش طول عمر محصول و حفظ کیفیت تخت پس از خرید مراقبت و نگهداری آن می باشد بهتر است هر از چند گاهی موتور های تخت بر رسی و باز بینی شوند تا دچار آسیب و فرسودگی نشوند. تمیز کردن اصولی تخت و جلو گیری از ایجاد آلودگی بسیار مهم است

عرضه کننده انواع تخت زیبایی پزشکی

عرضه کننده انواع تخت زیبایی پزشکی با توجه به افزایش گرایش مردم به انجام خدمات زیبایی و پوستی و به طبع افزایش تعداد کلینیک های زیبایی نیاز به تجهیزات پزشکی من جمله تخت پزشکی افزایش چشم گیری داشته است.این امر موجب شده تا افراد و شرکت های زیادی اقدام به عرضه انواع تخت پزشکی از جمله توزیع تخت پوست کنند.اما ان چه یک عرضه کننده را معتبر میکند ارائه محصول با کیفیت و در عین حال ارزان می باشد.

قطعا خریدار به دنبال خریدی است که منجر به جلب رضایت او هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت شود از این رو خرید از عرضه کننده معتبر اهمیت ویژه ای می یابد مجموعه ما نیز یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین عرضه کننده انواع تخت زیبایی پزشکی می باشد که در زمینه توزیع تخت پزشکی با کیفیت و مرغوب از برند های معتبر و مطمئن فعالیت میکند.رسالت مجموعه ما جلب رضایت مشتری می باشد

فروشگاه مرکزی تخت زیبایی پزشکی

فروشگاه مرکزی تخت زیبایی پزشکی استفاده از تخت پزشکی از ملزومات غیر قابل انکار در تمامی کلینیک های زیبایی و حتی گاها در ارایش گاه ها می باشد.بنابراین خرید این تخت از مراکز و فروشگاه های معتبر و نام آشنا که در زمینه فروش تخت پزشکی فعالیت دارند می تواند منجر به اطمینان خاطر از کیفیت و قیمت برای خریدار شود. بهترین مکان برای خرید و تهیه این کالا فروشگاه مرکزی تخت زیبایی پزشکی می باشد چرا که این فروشگاه ها معمولا محصول را به صورت مستقیم و بدونه واسطه از تولید کننده تهیه کرده و به دست مصرف کننده می رساند.

این امر خود تاثیر زیادی در کاهش قیمت محصول برای مصرف کننده خواهد داشت. شما میتوانید برای تهیه و خرید تخت پزشکی مورد نیاز خود از طریق سایت فروش انلاین فروشگاه مرکزی ما اقدام کنید و پس از ثبت سفارش و طی مراحل خرید محصول برای شما بار نامه می شود و در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت درب منزل شما تحویل شما می گردد.

 • تبلیغات: 
  1. مرکز عرضه کننده کیسه کلستومی شیردار
  2. دستگاه اسپیرومتری حرفه ای دست دوم جدید + قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف
  3. ویلچر برقی ایرانی آلمانی تایوانی
  4. پخش دستگاه آندوسکوپی گوش دست دوم تهران + عمده ارزان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما