فروشگاه عمده تخت بیمارستانی لگن دار درجه یک

تخت بیمارستانی لگن دار این نوع تخت ساده‌ترین نوع تخت بوده و جهت تنظیم ارتفاع و سر و پای آن باید از اهرم و دستگیره استفاده نمود دوم تخت نیمه الکتریکی هست تنظیم ارتفاع این نوع تخت به صورت دستی بوده اما در عین حال تنظیم سر و پای آن به شکل الکتریکی صورت می‌ گیرد. سه تخت الکتریکی تنظیم ارتفاع و سر و پای تخت الکتریکی کاملاً به صورت الکتریکی صورت می‌ گیرد‌ تخت‌ ها با معیار تغییر زاویه در چند قسمت به سه نوع قابل تقسیم هستند یک تخت تک‌ شکن تخت تک‌ شکن تنها در قسمت سر قابل تغییر زاویه است.

فروشگاه عمده تخت بیمارستانی لگن دار درجه یک

بررسی ابعاد تخت بیمارستانی لگن دار

بررسی ابعاد تخت بیمارستانی لگن دار

دو تخت دو شکن این نوع تخت علاوه بر قسمت سر در قسمت پا نیز قابل تغییر زاویه است. سه تخت سه‌ شکن در این نوع افزون بر سر و پای تخت یک قسمت متحرک دیگر نیز در بین آن دو وجود دارد مزایای تخت الکتریکی که دارای باتری شارژی جهت استفاده هنگام قطعی برق دارای چند نوع پوزیشن برقی چرخ‌ های ترمز دار دارای ریموت کنترل نکاتی که پیش از خرید تخت باید مورد توجه قرار دهید یک اگر بیمار شما فردی مسن و سالخورده است حتماً از تخت الکتریکی سه‌ شکن استفاده کنید و دو اگر بیمار شما قرار است زمانی طولانی را بر روی تخت سپری کند

نیز از تخت الکتریکی سه‌ شکن استفاده کنید و در هنگام خرید دقت کنید که تخت دارای ریل‌ ها و حفاظ‌ های کناری قابل باز و بسته شدن باشد. تختی مناسب است که بالا و پایین آن بیش از حد بلند نباشند تا بیمار بتواند به آسودگی اطراف خود را مشاهده کند برای خريد تخت های مکانیکی به سایت هاي فروش تخت مراجعه نماید و تخت مورد نظر خود را سفارش دهید در هنگام خرید تخت الکتریکی حتماً به شرکت ارائه‌ دهنده‌ ی گارانتی و تاریخ انقضای آن دقت کنید. ۹۵ درصد تختهای موجود دربازار ایران تولید داخل بوده و تمام قسمتهای آن غیر از موتورها و ریموت کنترل تخت برقی تولید داخلی می باشد

بررسی عملکرد تخت بیمارستانی لگن دار

بررسی عملکرد تخت بیمارستانی لگن دار

تخت بیمارستانی فلزی از جنس فلز اهن شامل پروفیل و یا لوله می باشد بنابراین بسیار محکم و مطمئن می باشد تخت بیمار دارای چهار عدد چرخ قفلدار جهت سهولت در حمل و نقل بیمار و تخت می باشد. رویه تخت بیمار از جنس کلاف آهن و یا ورق اهن رنگ شده و یا رویه پلاستیکی می باشد این رویه ها محکم و قابل شستشو و ضد عفونی می باشند. تخت بیمار دارای حداقل یک جفت محافظ کنار تخت یا بد ساید جهت محافظت از سقوط بیمار می باشد‌

معمولا در هنگام شب بدسایدها را می بایست بالا اورد تا از احتمال سقوط بیمار از تخت بیمار جلوگیری نمود تخت بیمار دارای یک جفت سر تخت در قسمت سر و پا می باشد که از جنس فلز آهن و یا پلاستیک صنعتی می باشد. تخت بیمار شامل شکنهای کمر تک شکن و کمر و پا تخت بیمار دو شکن و کمر و ساق و زانو سه شکن می باشد این شکنها یا بصورت مکانیکی که اصطلاحا جک و هندلی گفته می شود بوده و یا بصورت برقی موتور دار با ریموت کنترل می باشد. تغییر ارتفاع از دیگر آپشن های انتخابی تولید تخت می باشد که یا بصورت مکانیکی جک هندلی بوده و یا بصورت برقی و موتور دار با ریموت کنترل استفاده می گردد موتورهای تخت برقی از نوع دی سی با ولتاژ ۱۲ ولت می باشد و معمولا ضد آب و آنتی شوک می باشند.

فروش مستقیم تخت بیمارستانی لگن دار درجه یک

فروش مستقیم تخت بیمارستانی لگن دار درجه یک تولید تخت بیمارستانی تاشو با نظر به حساسیت قضیه سلامتی و زمینه استفاده از آن ها بسیار حائز اهمیت است و با دقت و نظارت فراوانی در حال انجام است و با مراحل مختلف و زیادی همراه است و تلاش همکاران عزیز در بخش های مختلف طراحی و تولید می شود.

بخش های مربوط به طراحی در ابتدا با تحقیق و بررسی های فراوان بهترین نوع قرار گیری و شرایط خواب و دراز کشیده را برای بیماران در نظر گرفته اند و سپس اقدام به تولید قطعات آن ها کرده اند و به پخش مونتاژ قطعات فرستاده اند. رنگ شدن و پوشش دهی آن ها و همچنین استاندارد های اندازه و طول آن ها همگی با نظارت دقیق قسمت های مربوطه انجام می شود و در نتیجه تختی مناسب برای بیمارستان ها با داشتن امکانات لازم تولید و تهیه می شوند.

داشتن حالت های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک از امکاناتی است که برای این تخت ها در نظر می گیرند که هر کدام مزایایی خود را داشته و راحتی و سلامت بیمار را افزایش می دهد و در به دست آوردن سلامتی دوباره مریض ها نقش مهمی دارند. نوع پلیمر ها و پوشش های که بر روی تخت ها اعمال می شوند نیز در پروسه تولید تهیه و آماده نصب می شوند

و در آخر سبب می شوند که کارهای نیروهای طراحی، تولید و کنترلی کیفیت تکمیل شود و در آخر تختی مناسب بیماران در تمام شرایط مهیا گردد. این مجموعه در تلاش بوده است تا با تولید استاندارد و مناسب این تخت ها در جهت رفاه حال بیماران نقشی داشته باشد و به رشد صنعت پزشکی و لوازم پزشکی کمک کرده باشد و در بیماران حال و هوای عادی و طبیعی را سبب شوند و با فراهم کردن راحتی برای آن ها از ناراحتی و ناامیدی آن هه جلوگیری کنند.

تخت بیمارستانی درجه یک مدل زیادی دارد تخت بیمارستانی مدرن کارایی زیادی دارد عرضه تخت بیمارستانی بسیار رونق دارد

مرجع توزیع تخت بیمارستانی لگن دار درجه یک

مرجع توزیع تخت بیمارستانی لگن دار درجه یک فروش تخت بیمارستانی برقی معیار های بسیاری جهت انتخاب بهترین تخت بیمارستانی وجود دارد که طبیعتآ نخستین معیار کاربرد تخت بیمارستانی نسبت به شرایط جسمی بیمار که برای مثال میتوان بیان کرد که یک فرد بیمار که توانایی تحرک ندارد و بطور کامل بی تحرک است تخت های بیمارستانی معمولاً از ترکیب فلز و پلاستیک ساخته می شوند. آنها به طور کلی به اندازه یک تختخواب تک نفره با کمی طول بیشتر هستند و دارای چرخ هایی هستند تا امکان حرکت را داشته باشند تخت بستری بیمار یکی از ابزار‌های مورد نیاز برای نگهداری کامل تخصصی و دلسوزانه ازبیمار است. انتخاب تخت مناسب به عواملی نظیر نوع بیمار مدت زمان بستری سطح خدمات مورد نیاز و وزن بیماربستگی دارد‌برای خريد هر یک از تخته‌ای مکانیکی میتوانید به سایت‌ها در فضای مجازی مراجعه نماید و خرید خو را انجام‌دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما