عرضه انواع تخت مخصوص لیزر

استفاده از لیزر به عنوان یکی از روش‌های درمانی مدرن، در کاهش بسیاری از بیماری ها مانند بیماری های پوستی و رفع مشکلات مختلفی مانند مو های زائد بدن از کاربردهای بسیار فراوانی برخوردار است.
عرضه انواع تخت مخصوص لیزر، این امکان را به وجود می‌ آورد که تکنسین ها و افراد فعال در زمینه انجام خدمات مربوط به لیزر درمانی بتوانند تجهیزات مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و ویژگی های منحصر به فرد در دسترس داشته باشد.

عرضه انواع تخت مخصوص لیزر

بارزترین ویژگی تخت مخصوص لیزر

بارزترین ویژگی تخت مخصوص لیزر

تخت مخصوص لیزر از جمله تجهیزاتی است که اخیراً توسط شرکتهای تولید کننده، بر اساس استانداردهای بین المللی و داخلی تولید و در اختیار مصرف‌ کنندگان آن قرار گرفته است. در ادامه به بررسی بارز ترین ویژگی های تخت مخصوص لیزر برای آشنایی بیشتر شما عزیزان می پردازیم.

 • تحمل وزن: این نوع از تخت مخصوص جهت انجام خدمات لیزر درمانی، دارای قابلیت تحمل وزن بسیار مناسبی می باشد. از این رو مراجعه‌ کنندگان مختلفی مانند افراد سنگین وزن را نیز می توان با استفاده از این ابزار تحت درمان قرار داد.
 • گواهینامه کیفیت: شرکت تولیدکننده با دریافت گواهینامه کیفیت و تاییدیه از اداره جات مربوط به تجهیزات پزشکی، محصولی معتبر و با کیفیت را در اختیار استفاده کنندگان آن مانند کلینیک های درمانی قرار داده است. همچنین این محصول به دلیل دارا بودن تاییدیه های پزشکی خارجی، قابلیت صادرات به بسیاری از کشورهای مختلف را نیز دارا می باشد.
 • ابعاد تشک و تخت : این محصول دارای قابلیت تغییر ابعاد در اندازه های محدود را دارا می باشد و همچنین تشک های مورد استفاده بر روی آن نیز قابلیت تغییر و تعویض دارند. از اینرو استفاده کنندگان می توانند جهت استفاده در موارد گوناگون (کودکان و بزرگسالان) از تشک هایی با ابعاد بزرگتر یا کوچکتر استفاده نمایند.
 • قابلیت نصب تجهیزات: همواره یکی از دغدغه های افراد فعال در زمینه لیزر درمانی، استفاده از تجهیزات مختلف در کنار تخت مخصوص لیزر می باشد. از این رو می‌ توان گفت این تخت به دلیل دارا بودن قابلیت نصب تجهیزات گوناگون، نیاز استفاده کنندگان خود را به بهترین شکل ممکن پاسخ داده است.

بهترین تخت مخصوص لیزر در ایران

بهترین تخت مخصوص لیزر در ایران

در گذشته های نه چندان دور حجم قابل توجهی از انواع مختلف محصولات و تجهیزات پزشکی از طریق واردات این محصول از کشورهای مختلف تامین می شد.
اما در سال‌ های اخیر شرکت دانش بنیان تولید تخت لیزر صادراتی در ایران، به غیر از آنکه نیاز مصرف کنندگان داخلی را پاسخ داده است، امکان صادرات این محصول را نیز به بسیاری از کشورهای مختلف دیگر فراهم آورده.

بهترین تخت مخصوص لیزر در ایران به دلیل دارا بودن ویژگی های مختلفی مانند موارد زیر، به عنوان برد یکی از برترین محصولات موجود در سطح بازارهای جهانی مورد شناسایی قرار می گیرد.

 • قیمت مناسب
 • کیفیت بی نظیر از لحاظ مواد به کار رفته و عمر طولانی مدت
 • پیروی از استانداردهای بین المللی و داخلی در زمینه تولید تجهیزات پزشکی
 • بهره مندی از آخرین تکنولوژی های روز در زمینه تخت مخصوص لیزر
 • قابلیت استفاده در شرایط جغرافیایی مختلف
 • ابعاد استاندارد و تشک های قابل تغییر
 • رنگ بندی متنوع جهت همسان سازی با دکوراسیون فضای محیط درمانی
 • تامین نیاز استفاده کنندگان در زمان بسیار کوتاه
 • پشتیبانی و تامین قطعات یدکی

مرجع خرید تخت مخصوص لیزر

مرجع خرید تخت مخصوص لیزر این مرجع تخصصی عرضه کننده انواع تخت مخصوص درمانی مانند تخت مخصوص لیزر، با عرضه با کیفیت ترین و جدیدترین محصولات مربوط به انجام لیزر درمانی، امکان بهره مندی از با کیفیت ترین تخت های مخصوص انجام فعالیت های پزشکی را در اختیار استفاده کنندگان آن قرار داده است.

همچنین مرکز تخت جدید لیزر را با قیمت مناسب و کیفیتی استثنایی عرضه داشته است تا مصرف کنندگان داخلی و تجارت صادر کننده بتوانند برترین نوع تخت لیزر ارزان را در اندازه های مورد نیاز خود را تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهند.
به همین منظور شما نیز می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و انجام هماهنگی های لازم جهت ثبت سفارش خود با کارشناسان بخش فروش هم این مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما