قیمت انواع تخت معاینه پزشکی ساده و تاشو+new

تخت معاینه پزشکی ساده و تاشو  جهت استفاده در معاینات بیماران در مراکز درمانی و بیمارستان ها و کلینیک ها با بالا ترین کیفیت ارائه می شود.از این محصول برای قرار گرفتن فرد تحت درمان استفاده میشود. این نوع تخت ها باتوجه به ساختار خاص خود برای افراد تحت درمان مناسب است.

تخت معاینه ساده چگونه است؟

تخت معاینه برای معاینات دقیق بیمار مورد استفاده قرار میگیرند و همچنین انواع معاینه های نخصصی و عمومی روی آن انجام می شود. این تخت دارای یک پایه ،تشک ابری یا پلاستیکی و روکش پلاستیکی تشک هستند. این اجزا در ساده ترین نوع تخت های معاینه به کار رفته است و در انواع پیشرفته تر انها یک سری اجزا و بخش های مختلف

به تخت معاینه ساده اضافه میشود و آبشن های بیشتر و متنوع در اختیار پزشکان قرار می دهند.

قیمت تخت پزشکی

تخت معاینه پایه تاشو چیست؟

تخت معاینه پایه تاشو یکی از وسایل اساسی در کلینیک ها بیمارستان ها می باشد، که برای معاینه استفاده میشود. این تخت ها قابل استفاده در طیف های مختلف و گسترده ای مانند اورژانس،کلینیک ها،آزمایشگاه ها و غیره می باشد.

این محصول برای قرار دادن بیمار در حین معاینه یا درمان توسط پزشک یا پرستار استفاده می شود. همچنین این محصول به نحوی طراحی شده که بتواند راحتی بیمار را در حین معاینه افزایش دهد و همچنین دسترسی آسان تر پزشک یا اوپراتور به بیمار را فراهم کند.

قیمت تخت معاینه پزشکی

انواع تخت های معاینه چیست؟

این نوع تخت ها بر اساس کاربرد و نیاز های مختلف انواع مختلفی هم نیز دارند.بعضی از این تخت ها شامل:

 • پزشکی عمومی:این تخت ها برای معاینات عمومی و روتین در مطب ها کلینیک ها استفاده میشود.
 • کلینیکی: این نوع تخت ها معمولا در کلینیک ها و مطب ها استفاده می شود و همچنین طراحی ساده و کاربردی نیز دارند
 • جراحی: این تخت ها مجهز به قسمت های قابل تنظیم برای ارائه حداکثر راحتی به بیمار در طول عمل جراحی هستند و همچنین از این تخت ها برای عمل های جراحی استفاده میشوند.

قیمت تخت معاینه پزشکی

ویژگی تخت های معاینه پایه تاشو چیست؟

معمولا تخت های معاینه پایه تاشو باید قابلیت و ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند به راحتی به نیاز های پزشکان و همچنین بیماران پاسخ دهد. بعضی این ویژگی ها عبارتند از:

 • قابلیت نگهداری و تمیز کردن: این نوع تخت باید قابلیت نگهداری و تمیز کردن راحت داشته باشد تا به حفظ بهداشت در محیط کلینیک کمک کند
 • راحتی: این تخت باید برای بیماران راحت باشد پد بالشتک و قسمت های قابل تنظیم به بیماران اجازه می دهد که در طول معاینه راحتی را احساس کنند.
 • استحکام: این تخت باید از جنس مواد با کیفیت و استحکام بالا ساخته شده باشد تا بتواند وزن های متفاوت از جمله وزن های سنگین را تحمل کند.
 • قابلیت تنظیم:باید قابلیت تنظیم داشته باشد باتوجه به اندام های مختلف ،تا بتواند به نیاز های مختلف بیماران و پزشکان پاسخ دهد.

قیمت تخت معاینه پزشکی

تخت معاینه چه اهمیتی خاصی دارد؟

تجهیزات و وسایلی که در مطب ها کلینیک ها و بیمارستان ها استفاده می شود اهمیت بسیار زیادی دارند. یکی از این وسایل تخت معاینه است که در تمام مراحل معاینه بیماران کاربرد دارد. تخت معاینه تاشو ام دی اف با ویژگی ها و مزایای خاص خود، جایگاه ویژه ای در بین تجهیزات پزشکی پیدا کرده است.

برخی از ویژگی های آن به شرح زیر می باشد:

 1. مقاومت و دوام: ماده ام دی اف با داشتن مقتومت بالا در برابر ضربه و رطوبت، باعث می شود تا تخت معاینه طول عمر بیشتری داشته باشد.
 2. قابل حمل و نقل: باتوجه به ساختار تاشو این تخت ها، حمل و نقل آنها بسیار ساده و به راحتی انجام می شود. و نیاز نیست نگران جابه جا کردن آن باشید.
 3. استفاده بهینه از فضا: این نوع تخت های معاینه قابلیت تاشو جمع اوری و استفاده در فضای کوچک را نیز همراه خود دارند. برای مطب ها یا کلینیک هایی که فضای محدودی دارند و فضای کافی برای تخت های دیگر راندارند این نوع تخت بسیار مناسب است.
 4. کارای و امنیت: پایه تاشو این تخت ها با طراحی مناسب، امنیت بیشتری برای بیماران فراهم میکند.
 5. آسانی در نگهداری و تمیز کردن: سطح صاف و بدون درز ام دی اف باعث می شود تا تمیز کردن این نوع تخت معاینه بسیار آسان تر باشد.

قیمت تخت معاینه پزشکی

قیمت دستگاه معاینه تاشو و ساده:

قیمت این تخت میتواند با توجه به کیفیت ویژگی های ان متفاوت باشد. و هرکدام باتوجه به کاربرد هایشان قیمت های متفاوتی دارند.

برای خرید این محصول بودجه خود را در نظر داشته باشید.

قیمت تخت معاینه پزشکی

خرید تخت معاینه تاشو و ساده:

برای خرید این محصول تخت معاینه باید به یک سری عوامل دقت داشته باشید.

ازجمله این عوامل نوع استفاده که برای چه کاری نیاز دارید تخت معاینه جراحی کلینیکی یا عمومی باشد. از قابلیت ها و ویژگی های مورد نیاز برای تخت خود اطمینان پیدا کنید.

به دلیل اینکه این محصول بسیار پرکاربرد و حساس میباشد باید دقت داشت که از نمایندگی های معتبر با کیفیت و  ضمانت تهیه کرد.

یکی از این نمایندگی های معتبر و مورد اطمینان شرکت آروینیا است.

قیمت تخت معاینه پزشکی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما