قیمت تخت ماساژ چمدانی (تاشو سبک و قابل حمل)

تخت های ماساژ چمدانی تخت های قابل حمل نام دارد. این تخت ها برای افرادی که مکان ثابتی برای ارائه خدمات خودشان ندارند از این نوع تخت عالی و با کیفیت استفاده میکنند.شما میتوانید این تخت را خیلی راحت هرجایی که می خواهید حمل کنید.در ادامه با قیمت تخت های تاشو سبک و قابل حمل آشنا میشوید.

تخت ماساژ چمدانی چیست؟

این نوع تخت دارای قابلیت قابل حمل می باشد. افرادی که برای انجام کار های ماساژ و غیره مکان ثابتی ندارند از این تخت سبک و قابل حمل به راحتی میتوانند استفاده کنند.این تخت ها قابلیت تنظیم از همه زوایا را دارد به همین دلیل ماساژور خیلی راحت میتواند به فرد نزدیک بشود و خدمات خود را ارائه دهد.

قیمت تخت ماساژ تاشو

تخت ماساژ چمدانی با تخت ماساژ ثابت چه تفاوتی دارد؟

شما باید ابتدا شرایط کاری خودرا بسنجید و با توجه به نیازی که دارید تخت ماساژ مناسب را خریداری کنید.

تخت ماساژ ثابت ار استحکام و مقاومت بالاتری نسبت به تخت ماساژ پرتابل برخوردار است و می تواند وزن های سنگین را تحمل نماید. اما قابلیت جا به جایی ندارد. به همین دلیل اگر مکان ثابتی برای انجام فعالیت خود دراید بهتر است تخت ماساژ ثابت را انتخاب نمایید. درصورتی که ماساژ را در مکان های مختلف انجام می دهید تخت ماساژ چمدانی بهترین کزینه است.

قیمت تخت های ماساژ نیز متفاوت بوده و بستگی به امکانات آن ها دارد. اما به صورت کلی قیمت تخت های ثابت از قیمت تخت های چمدانی بیشتر می باشد. اگر می خواهید تختی را انتخاب کنید باید به کیفیت آن توجه داشته باشید تا عمر طولانی برای شما داشته باشد و در قید قیمت نباشید.

قیمت تخت ماساژ تاشو

ویژگی های تخت ماساژ چمدانی چیست؟

برای خرید تخت ابتدا باید توجه داشته باشید با توجه به موقعیت کاری آیا مکان ثابتی برای انجام فعالیت دارید یا خیر تصمیم گیری کنید چه نوع تخت را خریداری کنید.

همچنی هنگام خرید این محصول باید نکات مهم را در نظر بگیرید تا بهترین خرید را داشته باشید. برای خرید تخت چمدانی به نکات زیر دقت کنید.

جنس رویه تخت

جنس رویه و بالشتک های تخت ماساژ چمدانی مانند تخت های ثابت از مواد مرغوب و با کیفیت می باشد. بالشتک های آن نیز ضخامت های مختلفی دارند. با توجه به تکنیک های مختلف ماساژ از بالشتک با ضخامت های مختلف استفاده می شود.

وزن تخت ماساژ پرتابل

وزن تخت چمدانی قابل حمل یکی از نکات بسیار مهم در  انتخاب تخت است. به دلیل اینکه قرار است شما آن را به مکان های مختلفی ببرید و با خود حمل کنید پس باید وزن آن در حدی باشد که کار حمل و نقل را راحت کند. معمولا وزن تخت ماساژ چمدانی حدود ۸تا ۲۰ کیلوگرم می باشد. علاوه بر وزن خود تخت، باید توانایی تحمل وزن فرد ماساژ گیرنده را داشته باشد و از استحکام کافی برخوردار باشد. معمولا تخت های ماساژ پرتابل را به نحوی میسازند که بتواند وزن های مختلف افراد را تحمل نماید اما برای وزن های خیلی زیاد باید با فروشنده مشاوره داشته باشید.

پایه های تخت ماساژ

جنس پایه های تخت ماساژ باید از مواد با کیفیت و مستحکم باشد تا بتواند وزن افراد را تحمل کند.معمولا پایه های تخت ماساژ چمدانی را از جنس چوب یا فلز می سازند فلز معمولا سبک تر از چوب است اما از لحاظ زیبایی و تحمل وزن بیشتر، پایه چوبی مناسب تر می باشد. از آنجایی که شما می خواهید تخت ماساژ چمدانی را به مکان های مختلف ببرید انتخاب پایه فلزی آلمینیومی شاید راحت تر باشد. فلز آلمینیوم از استحکام بالایی برای تحمل وزن افراد برخوردار می باشد.

قیمت تخت ماساژ تاشو

قیمت تخت های ماساژ چمدانی:

این نوع تخت ها با توجه به قابلیت های عالی که دارد قیمت کاملا مقرون به صرفه ای نیز دارد.

برای اطلاع از قیمت به روز این دستگاه با ما همراه باشید.

قیمت تخت ماساژ تاشو

خرید تخت های ماساژ چمدانی:

برای خرید تخت های ماساژ چمدانی از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید. شما باید از نمایندگی های معتبر و دارای کیفیت این محصول را خریداری کنید. یکی از این نمایندگی های معتبر شرکت آروینیا می باشد این شرکت با بیشت از چندسال سابقه کاری در این زمینه توانسته رضایت بالایی از مشتریان خود کسب کند.

برای خرید این محصول با ما همراه باشید.

قیمت تخت ماساژ تاشو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما