خرید و قیمت تخت بیمارستانی سه شکن + برقی و تمام اتوماتیک

تخت های سه شکن برقی دارای موتور های الکتریکی می باشند که بااستفاده از آنها امکان تنظیم موقعیت تخت به صورت کاملا الکتریکی وجود دارد. از مزایا تخت سه شکن برقی این است که بیمار میتواند بدون هیچ فشاری بااستفاده از یک ریموت وضعیت خود را تنظیم کند.

انواع تخت سه شکن چیست؟

تخت ۳ شکن سه تکه: این نوع تخت ها برای افراد با قد و وزن نرمال طراحی شده اند و افراد می توانند یکی از انواع مکانیکی و یا برقی این تخت ها را تهیه کنند تنوع تخت ۳ شکن سه تکه در بازار زیاد می باشد و ساختار آن به گونه ای است که وضعیت مطلوبی برای بیمار ایجاد میکند.

تخت ۳ شکن چهار تکه: افرادی که قد بلند و وزن بالایی دارند امکان دارد در تخت های عادی احساس نارضایتی داشته باشند. برای این افراد تخت های ۳ شکن ۴ تکه در نظر گرفته شده است. نحوه طراحی این نوع تخت ها به گونه ای است که افراد با وزن بالای ۱۳۰ کیلوگرم و قد بالای ۱۸۵ سانتی متر به راحتی در آن جای گرفته و به استراحت بپردازند.

قیمت تخت بیمارستانی

معرفی تخت های سه شکن برقی

این نوع تخت ها دارای اهرم هایی در نقاط مختلف تخت می باشد که می توان از این مکان ها وضعیت و ارزتفاع تخت را تنظیم کرد.

چند موتور الکتریکی که دارای ولتاژ ایمنی می باشند در تخت های ۳ شکن برقی به کار رفته اند که از قدرت بالایی برخوردار می باشند. این موتورها با ولتاژ پایین کار کرده و در نتیجه از ایمنی کافی برخوردار می باشند. موتور های الکتریکی به کار رفته در تخت ۳ شکن باعث می شوند تا بیمار و یا همراهان وی بتوانند وضعیت تخت را به صورت کاملا آرام و روان تغیر دهند. این تغیر وضعیت ها تکانه های سریعی نداشته و باعث می شود بیمار در کمال آرامش به استراحت بپردازد. تخت های سه شکن قابلیت تنظیم توسط پرستار و خود بیمار رادارد و برای بیمارانی که دارای مزن بالا می باشند گزینه مناسبی نیز است.

قیمت تخت بیمارستانی

ویژگی های تخت سه شکن برقی چیست؟

قفل ایمنی: تخت بیمارستانی سه شکن برقی معمولا دارای قفل ایمنی است که باعث می شود در زمان نیاز،تخت در حالت مورد نظر قفل شود و از حرکت غیرمنتظره جلوگیری کند. این ویژگی به ایمنی بیشتر بیمار و همچنین کارکنان مراقبتی کمک میکند.

تنظیمات چندگانه: تخت بیمارستانی سه شکن برقی قادر به تغیر وضعیت سر پایه ها و صفحه تخت است. این ویژگی به پرستاران اجازه می دهد تا تنظیمات مختلف را برای راحتی و نیازهای بیماران تنظیم کنند. بعضی از تخت های بیمارستانی سه شکن برقی حتی دارای قابلیت تغییر زاویه شیب سری تخت و برگشت به حالت افقی مطلق هم هستند.

باتری پشتیبان: بعضی از تخت های سه شکن برقی دارای باتری داخلی هستند که در صورت قطعی برق به صورت خودکار فعال می شوند. این باتری ها امکان تنظیمات تخت را در حالت اضطراری فراهم می کنند و از ایجاد نارسایی در مراقبت از بیمار جلوگیری می کنند.

قابل حمل: بعضی از مدل های تخت بیمارستانی سه شکن برقی دارای چرخ های قفل شونده هستند که به پرستاران امکان حرکت و ثابت کردن تخت روی سطح صاف را می دهد. این قابلیت میتواند  در انتقال بیماران و نقل و انتقال در بخش بهبودی مفید باشد.

قیمت تخت بیمارستانی

اجزای تخت بیمارستانی سه شکن برقی چیست؟

 • کمربندها و پله ها
 • بدنه تخت
 • صفحه بستر
 • مکانیسم های تاشو
 • ریل ها و بستر های جانبی

 

قیمت تخت بیمارستانی

نکات نگهداری تخت سه شکن برقی

 1. همراه بیمار و پرستار از نشستن بر روی تخت خودداری کنید.
 2. بر اساس وزن و میزان استفاده از تخت، تختی مناسب را انتخاب کرده تا ایمنی کاربر به خوبی حفظ شود.
 3. در صورت نیاز به روغن کاری قطعات و سرویس دوره ای از کارشناس فنی متخصص راهنمایی بگیرید.

قیمت تخت بیمارستانی

مزایا تخت سه شکن برقی چیست؟

 • کیفیت و دوام عالی
 • تامین راحتی و رفع نیاز های فرد در منزل و مراکز درمانی
 • قابلیت تحمل وزن های بالا
 • کمک به نظافت شخصی کاربر با ایمنی کامل

قیمت تخت های سه شکن برقی

این تخت ها با توجه به قابلیت و کیفیت بالایی که دارند قیمت کاملا مقرون به صرفه ای دارند. باید دقت داشت که این نوع تخت هارا از نمایندگی های معتبر خریداری کرد.

برای اطلاع از قیمت به روز این دستگاه با ما همراه باشید.

قیمت تخت بیمارستانی

خرید تخت های سه شکن برقی

تخت های سه شکن برقی محصولاتی پر کاربرد برای افراد می باشد. این محصول را باید از نمایندگی های معتبر با کیفیت و دارای ضمانت خریداری کرد. یکی از این نمایندگی ها شرکت آروینیا می باشد این شرکت با بیش از چندسال سابقه کاری در این زمینه بسیار درخشیده است.

برای خرید این محصول همچنان با ما همراه باشید.

قیمت تخت بیمارستانی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما