خرید و قیمت تخت پوست و زیبایی برقی + موتور تایوان

تخت زیبایی موتور تایوان یکی از پر طرفدار ترین تخت های زیبایی می باشد. این تخت ها دارای کیفیت فوق العاده بالا و قیمت بسیار مناسبی برخودار هستند. از این نوع تخت میتوان در اکثر فعالیت های زیبایی استفاده کرد.در ادامه با نحوه خرید و قیمت این دستگاه آشنا می شوید.

تخت پوست و زیبایی سه موتوره تایوانی چگونه است؟

این تخت سه بخش حرکتی دارد. بدنه این تخت کاملا از فلز سنگین بوده که با پوشش رنگ الکترواستاتیک(رنگ های کوره ای درجه یک‌) که محافظ قوی در برابر زنگ زدگی وپوسیدگی می باشد و قابل شستشو و ضد خش بودن آن یکی از فاکتور های مهم آن می باشد.تخت های زیبایی سه موتوره تایوانی پلاستیک فوق فشرده مقاوم قالب ضربی حرارتی که در برابر فشار وزن و ساییدگی تحمل بسیار بالایی دارد،همچنین قابل شستشو با هرنوع شوینده می باشد استفاده شده است.

خرید تخت پوست و زیبایی

کاربرد های تخت های سه موتوره تایوانی چیست؟

  • در قسمت بالایی تخت یک زیر سری تعبیه شده تا از احتمال حرکت سر بیمار در عمل های زیبایی پیشگیری کند و به بیان دیگر سر بیمار را حین انجام خدمت ثابت نگه می دارد. همچنین حفره ای در زیر سری وجود دارد که در صورت نیاز می تواند مسیر تنفسی مناسبی را در اختیار بیمار قرار دهد.

 

  • از تخت سه موتوره زیبایی به عنوان صندلی تزریق ژل و بوتاکس،تخت نمونه گیری،صندلی برقی زیبایی و صندلی برقی خونگیری نیز استفاده می شود.

 

  • دسته های این تخت زیبایی سه موتوره قابلیت جداشدن دارند،درصورتیکه با توجه به نوع فعالیت تکنسین و پزشک، لازم باشد دسته های صندلی جداشوند، انجام اینکار به راحتی ممکن است.

 

  • برای راحتی بیماران و کادر درمان از چهار چرخ بسیار نرم ترممزدار استفاده شده و می توانید به راحتی این تخت سه موتوره را جا به جا کنید. همچنین در صورت سفارش مراکز درمانی، امکان نصب میله ی سرم زیر برای این تخت میسر است.

خرید تخت پوست و زیبایی

مشخصات تخت سه موتوره تایوانی چیست؟

این تخت سه موتوره دارای سه شکن است. بااستفاده از سه موتور قوی موجود در این تخت می توانید این سه شکن را حرکت دهید. موتور های ۲۴ ولتDC این تخت دارای قدرت ۶۰۰۰ نیوتونی و از نوع وارداتی ساخت کشور تایوان هستند. در نتیجه سرعت عملکرد آن ها بسیار بالا است. موتور اول مخصوص تنظیم ارتفاع تخت است.  دوم برای تغییر زاویه پشتی تخت و  سوم برای جلو پایی مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید تخت پوست و زیبایی

موتور تخت زیبایی سه موتوره تایوانی چگونه است؟

تخت های برقی تایوانی مجهز به سه موتور برقی بوده است. یکی از موتور ها ارتفاع تخت را تغییر می دهید،موتور دوم پشتی را تغیر زاویه داده و موتور سوم جلو پایی را به صورت مجزا از موتور دوم برای راحتی بیشتر بیمار تغییر زاویه خواهد داد. زیر سری  تعبیه شده برای این تخت کاشت مو و زیبایی در هر سه مدل تخت ها استفاده می شود که کمک به سزایی به بیمار کرده و با تثبیت سر بیمار در طی مراحل کاشت به روند مراحل درمان کمک کرده و سرعت میبخشد.

خرید تخت پوست و زیبایی

ویژگی تخت های زیبایی سه موتوره تایوانی چیست؟

این تخت های زیبایی به صورت نسبی ۵۰ سانتی متر تغیر ارتفاع از پایین ترین حالت ممکن تا ارتفاع حداکثر صد سانتی متر را دارد در این تخت برای راحتی تکنسین و پزشک از سه نوع هدایت کننده پدال پایی،ریموت دستی سیم دار و ریموت وایرلس یا بی سیم استفاده شده است که به صورت همزمان فقط از دو نوع آن در یک تخت می توان استفاده کرد.

خرید تخت پوست و زیبایی

قیمت تخت های زیبایی سه موتوره تایوانی:

تخت های زیبایی سه موتوره تایوانی  باتوجه به اینکه کاربرد های فراوانی و قابلیت های متنوعی دارد،قیمت کاملا مقرون به صرفه ای هم دارد.

بررای اطلاع از قیمت به روز این دستگاه با ما همراه باشید.

خرید تخت پوست و زیبایی

خرید تخت های زیبایی سه موتوره تایوانی:

تخت ها عامل های مهمی در انجام کار های درمانی زیبایی و غیره میباشد پس باید دقت زیادی در خرید این محصول داشت. باید توجه کنید که این محصول را از نمایندگی های معتبر با کیفیت و دارای ضمانت خریداری کنید. یکی از این نمایندگی های معتبر و دارای خدمات پس از فروش شرکت آروینیا می باشد. این شرکت با بیش از چندسال سابقه کاری در این زمینه توانسته رضایت بالایی از مشتریان خود کسب کند.

برای خرید این محصول با ما همراه باشید.

خرید تخت پوست و زیبایی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما